Şuradasınız: » »

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2015
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2015
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


Ashampoo HDD Control v3.20.00

Ashampoo HDD Control Full

Ashampoo HDD Control programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan sürücüleri kontrol altına alabilirsiniz. Program ile sabit disklerinize çeşitli testler uygulayabilir, hata testleri yapabilirsiniz. Bu sayede daha verimli ve daha performanslı bir bilgisayar deneyimi yaşayabilirsiniz. Disk birleştirme aracı da bulundurur, böylece bilgisayarınız komutlarınıza daha hızlı halde yanıt verir. Ashampoo kalitesi var, söylenecek pek bir söz yok.

Sürüm Güncellendi

LC Technology Solid State Doctor v3.1.3.9

LC Technology Solid State Doctor Full indir

LC Technology firmasının katı hal disk dediğimiz SSD'ler için geliştirdiği disk sağlık yazılımıdır. Program ile SSD disklerinizin seri numarasına, firmware sürümüne, lokasyonuna, sıcaklığına, sürücü boyutuna, tahmini ömür süresine bakabilir ve diske stabilize testleri uygulayabilirsiniz. Örneğin SSD diskiniz var, okuma yazma hızlarını merak ediyorsunuz. Bu noktada LC Technology Solid State Doctor'ı kullanabilirsiniz. Sadece SSD diskler içindir.

Sürüm Güncellendi

M3 BitLocker Decryption Professional v5.6

M3 BitLocker Decryption Professional / Unlimited Full indir

Şifreli sürücüler için geliştirilmiş bir şifre çözme yazılımıdır. Şifre korumalı, erişim engelli, kurtarma anahtarı gibi çeşitli erişim problemlerinde M3 BitLocker Decryption yazılımını kullanarak ilgili diskin şifresini kırabilirsiniz. Bunun için çeşitli denemeler yapan yazılım daha çok donanım gücünden faydalanmaktadır. USB bellek, flash disk gibi harici medyalar için de programı kullanabilirsiniz. IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, RAID ve diğer tüm disk çeşitlerini destekler.

IOBIT Smart Defrag PRO v5.2.0.854 Türkçe

IOBIT Smart Defrag PRO Türkçe Full

Smart Defrag, oldukça kaliteli bir disk birleştirme ve optimize etme yazılımıdır. IObit firmasını zaten bilmeyenleriniz yoktur. Alanında en iyi yazılımları üretir diyebilirim. Smart Defrag ile de disk birleştirmesi yapabiliyorsunuz. Derin, hızlı veya normal mod ile bu işlemi zamanınıza göre ayarlayabilirsiniz. Program arkaplanda çalışarak sessizce disk birleştirmesi yapabiliyor, bunu dilerseniz belirli zamanlara da bölebiliyorsunuz. Yaklaşık 4 yıldır bizzat kullanmaktayım, arayüzü sizi büyüleyecek diyebilirim. Disk birleştirmesi sayesinde hem sisteminizi hızlandırıyor, hem de disk ömrünü uzatıyorsunuz hatırlatayım. PRO sürümü ve serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Kingston SSD Manager v1.0.0.19

Kingston SSD Manager Full indir

Benim gibi Kingston marka SSD kullananlar için geliştirilmiş bir disk aracı. Kingston SSD Manager ile SSD diskinizin Firmware sürücüsünü güncelleyebilir, SMART detaylarına bakabilir, disk sağlığını kontrol edebilir, verilerinizi güvenli silebilir, disk kullanımına ve sıcaklığına bakabilir, disk statüsünü inceleyebilir, dışarıya rapor olarak aktarabilirsiniz. Kingston firmasının sunmuş olduğu ücretsiz bir SSD disk aracıdır. Kullanmak için Kingston marka SSD diskinizin olması gerekiyor belirteyim.

Macrorit Partition Extender v1.0.2

Macrorit Partition Extender Full indir

Data (veri) güvenliğini koruyarak bölüm uzantılarını yönetebileceğiniz bir disk yazılımıdır. MBR ve GPT disk tiplerini destekler. Ev ve iş kullanıcıları için uygun olan Macrorit Partition Extender ne işe yarar kısaca açıklayayım. C diskiniz full doldu ve diğer D diskindeki boş alanı C diskine aktarmak istiyorsunuz. Yani C diskinin boş alanını artırmak istiyorsunuz. Macrorit Partition Extender bu noktada devreye girerek C diskinin bölümlerini tekrar düzenliyor ve diğer bölümden boş alanı alarak ilgili diske veriyor. Bu tür programları kullanmadan önce her daim dikkatli olmakta yarar var, üretici her ne kadar %100 veri güvenliğini koruyoruz dese de, sanal bir bilgisayarda deneyin ve kullanın derim. MBR / GPT olayından bahsediyoruz sonuçta.

Macrorit Disk Partition Expert v3.9.8

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited Full

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited, profesyonel bir disk yönetim aracıdır. Program ile diskinizi bölebilir, birleştirebilir, biçimlendirebilir, yeni bölümler oluşturabilir ve diskinizde yer açabilirsiniz. Alışılagelmiş Windows'un disk aracına oranla mükemmeldir. Aynı zamanda Macrorit Disk Partition Expert Unlimited ile diskiniz üzerinde çeşitli taramalar yapabilir, stabile testlerini uygulayabilir ve diskinizin performanslı çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. 2 terabyte disklere kadar destek sunar, arızalı disklerden veri aktarımı yapmanızı sağlar.

Sürüm Güncellendi

Disk Sorter Ultimate 8.8.12

Disk Sorter Ultimate Full indir

Bilgisayarınızdaki diskte bulunan dosyaları tespit etmek, belli kriterlere göre bunları listelemek ve tamamını yönetmek için bir program arıyorsanız Disk Sorter Ultimate yazılımını kullanabilirsiniz. Hafif ve hızlı basit bir dosya sınıflandırma programıdır. 2 TB depolama kapasitesine sahip disklere kadar 500.000'den fazla dosya ve klasörü aramanızda yardımcı olur. Dosyalarınızı belli kriterlere göre sınıflandırabilir, filtreler ekleyebilir, tüm dosyalarınıza tek bir arayüzden ulaşabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızda bulunan tüm video dosyalarını bu program ile listeleyebilirsiniz.

Disk Savvy Ultimate v8.8.14

Disk Savvy Ultimate Full

Disk Savvy programı disk analiz ve performans ayarlama programıdır. Disk Savvy programı ile diskinizin analizlerini yapabilir, performans optimizasyonlarını ayarlayabilir, depolama biriminiz hakkındaki tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bu bilgileri TXT formatında metin türü olarak çıktı alabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça basit disk raporlama programıdır.

Sürüm Güncellendi

DiskPulse Ultimate v7.0.16

DiskPulse Ultimate Full indir

Bir veya birden fazla diskleri destekleyen disk izleme yazılımıdır. Program ile sistemde önemli ve kritik değişiklikler olduğunda rapor alarak bilgilenebilirsiniz. Sistemde belli değişiklikler olduğunda bu durumu algılayan DiskPulse Ultimate, bu durumda özel komutları kullanmak ve gerçek zamanlı disk değişikliklerini incelemek için geliştirilmiş bir izleme çözümüdür. SQL veri tabanlarını destekler ve sunucu tabanlı bilgisayarlarda çalışabilir.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru