Windows 10 Pro Güncel (1903) İndir + Resimli Kurulum

Windows 10 1903 Mayıs 2019 Güncel Orjinal ISO İndir

Henüz yeni Windows 10 Mayıs sürümünü paylaşmıştım ki, geçtiğimiz gün Windows 10 1903 kullanıcılar için duyuruldu. Bu yeni sürümde herkesin merakla beklediği beyaz görev çubuğu yer alıyor. UEFI uyumluluğu da bulunan bu sürüm her zaman olduğu gibi orjinal ISO kalıbı halindedir. Sadece 32, sadece 64 veya ikisini bir arada indirebilir kurulumu DVD veya USB'den gerçekleştirebilirsiniz. Test ettim, kuruluma dair resimleri de paylaşıyorum.

Zaman (Dün, 19:42) || Devamını Oku
Katılımsız Program Platformu - 100 Adet Katılımsız İndir - Mayıs 2019

100 Adet Katılımsız Program Arşivi - Mayıs 2019 Güncel - Tek Link

Tam 100 adet katılımsız programdan oluşan dev program kurulum platformu 2019 Mayıs ayı itibari ile en güncel sürümleriyle sizlerle.

Zaman (19-05-2019, 19:55) || Devamını Oku
RAGE 2 - Tek Link - Partlı - Full İndir (CODEX)

RAGE 2 Full İndir (Partlı / Tek Link)

Id Software'in yepyeni açık dünya oyunu. Resmen katliam festivali sunan RAGE 2 oyununda büyük bir açık dünya bizi bekliyor. Oyunda fantastik öğelerin yanı sıra istediğiniz gibi takılabiliyorsunuz. Dilediğiniz yere gidin, dilediğiniz şeyi havaya uçurun veya görevlere katılın. Hiçbir kural ve düzen olmadan RAGE 2'de eğlencenin dibine vuruyor olacağız. Yeni cracklenen oyun tek link veya partlı olarak hızlı indirme seçenekleriyle sitemizde buyurun.

Zaman (15-05-2019, 03:52) || Devamını Oku
X2: The Threat Full

X2: The Threat Full Oyun (2003)

Uzay simülasyon oyundur. Çıktığı yıla göre konuşacak olursak X2: The Threat güncellenmiş grafik motoru, evrenin karmaşıklığına katkıda bulunan yeni tasarlanmış gemiler ve istasyonlarla evrene daha taze bir his veriyor. Gemilerinizi ve istasyonlarınızı etkileyen nebulanların işgal ettiği 130'un üzerinde enteresan gezegenleri ve daha sonra kar etmek için satabileceğiniz malzemeler için mayın alabileceğiniz asteroitleri keşfedebilirsiniz.

Zaman (Bugün, 14:13) || Devamını Oku
Ego Sword Idle Sword Clicker v0.77 Para HileliKılıçlar ile ilgileniyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise Ego Sword Idle Sword Clicker oyunu tam size göre. Oyunda amatörce kontrol ettiğiniz kılıçları kullanarak farklı geliştirmeler uygulayabilirsiniz. Tarih boyunca Japon türünden Anadolu türüne kadar neredeyse tüm kılıçları içeren Ego Sword Idle Sword Clicker, çeşitli avatarlar aracılığıyla kendi karakterinizi oluşturmanızı sağlıyor. Kılıçlarınızı özelleştirerek harika tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Oyunun para hileli apk dosyasını indirerek oyun içindeki alımlarınızı ücretsiz yapabilirsiniz.
Zaman (Bugün, 13:27) || Devamını Oku
Tiny Space Program v1.1.145 APK ModTiny Space Program oyunu size kendi uzay merkezinizi kurup yönetmenizi sağlıyor. Piksel piksel oynanış sınan oyunda kendi uzay üssünüzü kurup yönetecek, gerekli ham maddeleri toplayacak, elementleri biriktirecek ve geliştirmek için kullanacaksınız. Dünyadan uzaya roket fırlatması yapabilir, roketi kontrol edebilir, dünya yörüngesinde tüm detaylarını inceleyebilirsiniz. Oyun aslında uzay meraklı arkadaşlarımızın daha fazla dikkatini çekebilir, zira simülasyon benzeri bir ortam sunuyor. APK hileli dosya sayesinde oyun içi para sınırsız hale getirilmiştir.
Zaman (Bugün, 11:24) || Devamını Oku
Grinç 2018 Türkçe Dublaj indir

Grinç (The Grinch) (Bluray - BRRip - DUAL)

Bir animasyon filmi olan Grinç ana karakterin ismini taşımakta ve bir seriden oluşmaktadır. Yaşadığı Who köyünde mutsuz olan Grinç köyden ayrılmaya karar verir. Her zaman olduğu gibi onu hiç yalnız bırakmayan köpeği Max ile birlikte, içinde bütün ihtiyaçları olan dağın başındaki mağaraya yerleşirler.

Zaman (Bugün, 10:11) || Devamını Oku
Transformers 5: Son Şövalye indir

Transformers 5: Son Şövalye Türkçe Dublaj indir

Çıtayı git gide yükseltmek yerine aşağılara düşüren ve bunu IMDB puanları ile belli eden Transformers serisinin 2017 yapımı son filmidir. Son da olmalıdır çünkü ilk filmlerden sevdiğimiz karakterleri izlemek yerine artık Deception'ların savaşlarını izliyoruz. Mark Wahlberg seriye iyi bir hava getirmiş olsa da yok abicim senin alanın bilim kurgu değil sen aksiyon adamısın diyor insan. Bumblebee ve Optimus Prime'a bol bol yer verilen filmi tek link halinde 1080 veya 480 kalitede indirip izleyebilirsiniz.

Zaman (Dün, 22:55) || Devamını Oku
Transformers 4: Kayıp Çağ

Transformers 4: Age of Extinction Türkçe Dublaj indir

Decepticon ve Autobot robot ırkı ile yaşanan savaşları filmin 1-2-3 serilerinden hatırlarsınız. Transformers 4: Kayıp Çağ filminde de durum değişmiyor. Büyük savaşın üzerinden tam 4 yıl geçmiştir. Binlerce insan ölmüştür ancak tüm insan ırkı büyük bir tehditten kurtulmuştur. Öldüğünü sandığımız Optimus Prime şans eseri ortaya çıkar ve dünyaya yaklaşmakta olan büyük bir tehdidi önlemeye çalışır. Ancak bu düşman, şimdiye kadar gördüklerinden çok daha çetindir ve tüm insanlık ırkının sonunu getirmek üzeredir.

Zaman (Dün, 22:41) || Devamını Oku
Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü

Transformers 3: Dark of the Moon Türkçe Dublaj indir

Film, robot ırkının kendi gezegenlerinde savaşmaları görüntüsü ile başlar. Her zamanki gibi Decepticon ve Autobot'lar birbirlerine hunharca saldırmaktadırlar. İyi robotlar yani Autobot'lar yenilmek üzeredirlerdir ki kendi buldukları teknolojiyi uzay gemisine yükleyip kaçmak isterler. Ancak araçları ağır hasar alır ve uzayda boşluğa düşer. Teknolojileri burada ayın karanlık yüzüne düşer. Gemi ufak bir ihmal sonucu ifşa olur ve işin içine dünyamız da girer. Olaylar beklendiği gibi gelişmez.

Zaman (Dün, 22:39) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa