Adobe CC Collection 2017 Mac OS X

Adobe Creative Cloud Collection 2017 MAC Full indir

Üretkenlik sunan Adobe uygulamalarının tüm koleksiyonunu ve çok daha fazlasını edinebileceğiniz Adobe CC paketidir. Paket içerisinde birçok Adobe programı yer almaktadır. Yazılımlar MAC sistemler içindir. Ayrıca tamamı aktivasyon içerir. Bu programlar ile muhteşem grafikler oluşturabilir, ses ve çeşitli müzikal işlemler yapabilir, video düzenleyebilir, dahili Adobe şablonlarını kullanarak ortaya mükemmel çalışmalar çıkarabilirsiniz. Adobe'u bilen biliyor anlatmaya gerek yok. Üst düzey kullanıcı deneyiminin yanı sıra size hayalinizdeki çalışma ortamını sunar.

Zaman (Dün, 16:53) || Devamını Oku
iDefrag v5.0.1 Mac OS X

iDefrag MAC Full indir

iDefrag, sadece bir birleştirici değil aynı zamanda bir disk iyileştiricidir. Yani tek tek dosyaları bir araya getirmekle kalmaz, diskinizdeki dosyaları düzenler böylece MAC bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Yeniden düzenlenmiş Yosemite tarzı kullanıcı arayüzü, daha basit ve anlaşılması kolay istatistikler sunar. Bunun yanı sıra seçili dosyalar algoritması barındırır. Kötü disk bloklarını ele alır, retina görüntülere de destek sunar. iDefrag, MAC bilgisayarlarınızın disk bakımını ve birleştirmesini yapabileceğiniz harikulade bir program.

Zaman (Dün, 16:44) || Devamını Oku
Adobe Photoshop CC 2017 v18.0.0 Mac OS X

Adobe Photoshop CC 2017 for MAC Full indir

Dijital tasarımda yepyeni bir deneyim sunan Adobe Photoshop yazılımının CC 2017 ve MAC bilgisayarlara özel versiyonudur. Photoshop, daha hızlı Liquify aracı da dahil olmak üzere performans iyileştirmeleri sayesinde şimdi daha verimli çalışıyor. Mobil cihazlarınızda ve masaüstünüzde üretim kalitesinde tasarımlar ve diğer görüntüler oluşturun.

Zaman (20-05-2017, 16:38) || Devamını Oku
ESET Cyber Security Pro v6.4.200.1 Mac OS X

ESET Cyber Security Pro for MAC Full indir

ESET Cyber Security Pro, kişisel güvenlik duvarınız ve ebeveyn kontrolü de dahil olmak üzere Mac için etkili hepsi-bir arada internet güvenliği sunar. Kapsamlı güvenlik ve çevrimiçi gizlilik içerir. Ödül kazanan ESET algılama teknolojisi, ayrıca güvenlik duvarı ve ebeveyn kontrolü gibi çok katmanlı koruma içerikleri size hızlı ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunar. En yeni ESET NOD32® teknolojisi üzerine kurulan Antivirüs ve Antispyware, Mac'inizi kötü amaçlı yazılımlara karşı korumaya yardımcı olacaktır.

Zaman (20-05-2017, 15:19) || Devamını Oku
PhotoZoom Pro v7.0.6 Mac OS X

PhotoZoom Pro for MAC Full

PhotoZoom Pro yalnızca diğer yazılımlardan daha büyük görüntüler üretmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek kaliteli görüntüler de üretir. PhotoZoom Pro, temiz kenarları, keskinliği ve ince detayları koruyan benzersiz, patentli bir görüntü boyutlandırma teknolojisi olan S-Spline Max ile donatılmıştır. Normalde, görüntü ve JPEG sıkıştırma yapılırken büyütme sırasında rahatsız edici bir şekilde pikseller görülebilir hale gelir. Ancak PhotoZoom Pro, bu piksellerin ortadan kaldırılması için araçlar sunar. Yazılım ile kalite bozulmadan resimlerinizin piksel cinsinden boyutunu büyütebiliyorsunuz. Mac kullananlara özel.

Zaman (20-05-2017, 15:15) || Devamını Oku
Aiseesoft 3D Converter v6.5.7 Mac OS X

Aiseesoft 3D Converter for MAC Full

3D modu ile birçok dönüştürücünün önüne geçmeyi başaran, MAC sistemler için geliştirilmiş bir video dönüştürme programıdır. 2D - 3D, 3D - 3D ve 3D - 2D dönüşüm modları sunar. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım sunar. Video eklediğinizde ufak kırpma, efekt ekleme, ses değiştirme, netleştirme gibi çeşitli ince ayarlar sunar. Yüzlerce video formatı içerir ve bunlara uygun 3D dönüştürmeyi destekler.

Zaman (20-05-2017, 15:03) || Devamını Oku
CleanMyMac v3.8.3 Mac OS X

CleanMyMac Full

MAC bilgisayarınızda temizlik yapabileceğiniz başarılı bir temizlik yazılımdır. Bu küçük program ile sistemdeki gereksiz dosyaları silebilir, tarayıcıları temizleyebilir, gereksiz iTunes verilerinden kurtulabilir, diskte yer açabilir, log ve sistem kayıtlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Windows için CCleaner ne ise MAC için de CleanMyMac odur diyelim. Ne demişler duvaksız gelin CleanMyMac'siz MAC olmaz.

Sürüm Güncellendi

Zaman (20-05-2017, 13:57) || Devamını Oku
LTspice XVII Build 03.05.2017

LTspice XVII indir

LTspice hem öğrencilere hem de profesyonel elektronik mühendislerine basitten kompleks anahtarlama regülatörleri ve devre simülasyonları tasarlamaya yardımcı olabilir. Kullanıcılar, bu SPICE devre simülatörü yardımıyla kendi entegre devre şemalarını oluşturabilir ve test edebilirler. Dirençler, kondansatörler, endüktörler ve diyotlar, kablolar, BUS muslukları, metin kutuları, etiketler ve benzeri gibi bir devreye eklenebilen önceden tanımlanmış bileşenlerden oluşan çeşitli kütüphanelere sahiptir. LTtspice, kendi elektrik devrenizi tasarlayıp teste açacağınız güvenli bir ortam sağlar. Hızlı bir şekilde özellikleriyle ve tasarıma entegre edilebilecek çeşitli bileşenlerden haberdar olursunuz, tasarımınızın sınırsız olmasını sağlarsınız.

Zaman (19-05-2017, 17:08) || Devamını Oku
Accessory Software Net Viewer v9.1

Accessory Software Net Viewer indir

Net Viewer, şifrelenmiş bir veritabanında en sevdiğiniz web sitelerini kolayca yönetmenizi ve düzenlemenizi sağlayan, basit ama güçlü bir uygulamadır. Yazılım, internet aramasının sonuçlarını veya web sayfasındaki erişilebilir bağlantıların organizatör veritabanına eklenmesini sağlar. Toplanan tüm web sitelerini kategoriye, önceliğe, web sitesi adına ve üç arama anahtarının herhangi birine göre görüntüleyebilirsiniz. Bir web sitesi sayfası için HTML kaynak kodu Net Viewer'da görüntülenebilir ve web sitesi ve multimedya linkleri çıkarılabilir.

Zaman (19-05-2017, 15:54) || Devamını Oku
MoboPlay v2.6.12.198

MoboPlay indir

MoboPlay, sağlam ve kullanımı kolay bir Android ve iOS uygulama yöneticisidir. Bu güçlü çoklu dosya yöneticisi, cihazlarınızı her zamankinden daha kolay yönetmenizi sağlar. Dosyalarınızı, uygulamalarınızı, zil seslerini, duvar kağıtlarını, müzikleri ve resimleri uygun gördüğünüz gibi özgürce yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yer açmak için hızlı bir yol olarak da kullanabilirsiniz. MoboPlay, hafif ancak güçlü ve iyi işlevleri olan mobil cihaz yönetimi aracıdır. Arayüzü son derece kolaydır ve çoğu kullanıcı hiçbir zaman zorluk çekmez.

Zaman (19-05-2017, 15:33) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa