Moto Racer 4: Sliced Peak Full

Moto Racer 4: Sliced Peak Full PC indir

Freestyle ve risk almanın hakim olduğu bir dünyada, sürüş tarzınızı tüm dünyada empoze edin. Rakiplerinizi etkileyin ve yarışları birinci sınıfla kazanın! Moto Racer 4, tek veya çok oyunculu modda (on oyuncuya kadar) asfalt veya kir üzerinde oynayabileceğiniz yarış oyunudur. Bisikletinizi özelleştirin ve yükseltin! Moto Racer 4 ile ilerleyin ve muhteşem ortamlara katılın. Amerika'dan Asya'ya, çöl yoluyla, Moto Racer 4 sizi saatte 100 mil hızla tehlikeli ve nefes kesici kurslardan geçiriyor. Engeller, cehennemde bulunan rakipler, trafik ve hatta polis sizi durdurmak için yolunuza girecek. En iyi kısayolları bulmak için yola devam edin ve her kursun benzersiz özelliklerini kendi avantajınıza kullanın.

Zaman (Bugün, 00:02) || Devamını Oku
Forza Motorsport 7 PC Tek Link

Forza Motorsport 7 PC Full indir

Şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı, güzel ve otantik yarış oyunuyla sınırda motor sporları heyecanı yaşayın. HDR'de 60 fps'de muhteşem grafiklerin ve yerel 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. En büyük Ferrari, Porsche ve Lamborghini koleksiyonu da dahil olmak üzere 700'den fazla araba toplayın ve yarışın. Yolunuza geri döndüğünüzde yarış koşullarının değiştiği 30 ünlü destinasyon ve 200 kurdeleyle kendinizi karşı karşıya getirin.

Zaman (Dün, 23:59) || Devamını Oku
Extinction Full

Extinction Full PC indir

Efsane, insanlığı yok etmekle tehdit eden 150 metre boyunda duran kana susamış canavarların ordularına tecavüz eden Ravenii'yi çağırıyor. Dünyanın en son Sentinellerinden birisin, Aveni adlı bir asker, Ravenii'nin sonsuz dalgasıyla savaşmak için gereken yeteneklerle donatılmış. Devasa bir kırsal alanda muazzam zaferlerle ve onların köleleriyle savaş, şehirleri savun ve mültecileri evlerinden kurtar. Stratejinizi hızla geliştirin ve havadaki ordu saldırıları olarak tanımlayın. Avantaj için dinamik beceriye dayalı bir savaş sistemi kullanın, öldürme için içeri girin, düşmanları silahsızca dağıtın ve parçalara ayırın. Bu artık bir savaş değil. Bu bir imha. Ve sizler, insanlık ve yok olma arasındasınız.

Zaman (Dün, 23:57) || Devamını Oku
X-Morph: Defense - European Assault

X-Morph: Defense - European Assault Full indir

European Assault, Avrupa cephesinde gerçekleşen yeni bir hikaye odaklı mini kampanyayı içeriyor. Eylemler ana hikaye kampanyasına paralel olarak gerçekleşir. X-Morph işgalini bastırmaya çalışan Avrupalı ​​askeri kuvvetlere odaklanıyor. Fransa'da Eyfel Kulesi'nde destansı bir yıkımla dolu bir gösteriye girmeden önce Finlandiya ve Hollanda arasında hasara yol açın. Avrupalı ​​savunma güçleri, X-Morph'u yeni savunma taktiklerini adapte etmeye ve geliştirmeye zorlayan yeni deneysel silahlar kullanıyor ve tüm bunlara engel olmanız gerekiyor.

Zaman (Dün, 23:54) || Devamını Oku
Field of Glory II Full

Field of Glory II + Immortal Fire DLC + Legions Triumphant DLC + Age of Belisarius DLC

Field of Glory II , Roma'nın Yükselişi sırasında M.Ö. 280'den M.Ö. 25'e kadar olan zaman içinde geçen sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Masaüstü deneyimin eğlenceli ve heyecanı dijital forma getiren oyun geri döndü. Efsanevi tasarımcı Richard Bodley Scott tarafından tamamen yeni bir 3D motorda geliştirilen Field of Glory, bilgisayar savaşlarında yeni standartlar belirlemeye hazır. Field of Glory II, Roma'ya karşı veya Roma'ya karşı ya da Roma tehdidinden henüz habersiz olan diğer uluslar arasında yada tarihsel olarak hiçbir zaman çatışmaya girmeyen uluslar arasındaki savaşlar olsa da, büyük ya da küçük savaşlarla savaşmanıza izin verir. Tarihin akışı farklı olsaydı nasıl olurdu?

Zaman (Dün, 23:52) || Devamını Oku
City of Brass Türkçe Full indir

City of Brass Türkçe Tek Link indir

Üst düzey BioShock geliştiricilerinden FPS türünde aksiyon macerası olan City of Brass'da cesur bir hırsızı canlandırıyor olacaksınız. Pala ve çok yönlü bir kırbaçla silahlandırılan, ateşli Arap geceleri temalı bir metropolün kalbine giderken, kesip biçim tuzak kuracaksınız veya zaman dolduğunda belli bir düşman rakiple karşılaşacaksınız. Farklı bir FPS oyunu buyurun. Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Zaman (Dün, 23:49) || Devamını Oku
Zombie Forest 2 PC Full

Zombie Forest 2 PC Full indir

Hikaye modunda, sığınağa ne olursa olsun, susuzluğun ve açlığın üstesinden gelmek, ahlaki seçimin zorlukları ve yol boyunca farklı tatsız sürprizlerle karşılaşmanız gerekir. Ama her öldürülen zombi ile silah bulursunuz ve hayatta kalanlarla karşılaşırsınız, daha güçlü olursunuz. Hayatta kalma modu, gerçek bir meydan okumadır. Gün boyunca barınak, tahkimat, maden kaynakları inşa ediyor, gruba taze et, ticaret sağlıyor ve bölgedeki baskınlara gidiyorsunuz. Ve geceleri misafirler için nöbet tutmak zorunda kalıyorsunuz. Toplantı için yetkin bir şekilde hazırlanmak önemlidir. Ne kadar dayanabilirsiniz Zombie Forest 2'de bunu test ediyor olacaksınız.

Zaman (Dün, 23:47) || Devamını Oku
Jalopy Full PC

Jalopy Full indir

Gece ve gündüz, yağmur ve parıldama ile lastik değişimi, yakıt yakma, karbüratör büstleme, çamur sıçrayan arazi, mil ve mil gidin. Jalopy'nin usulca üretilen dünyası size ne atarsa ​​gelin. Laika 601 Deluxe motorlu aracınızı yükseltin, koruyun ve bakım yapın. Lastiklerinizin durumu, motorunuzun durumu ve hatta bagajınızdaki alandan her şeye dikkat edin. Küçük çaplı aracınızın her yönünü onarın ve değişen dünyayla başa çıkmak için benzersiz yükseltmeler yükleyin. Kargo ağırlığından karbüratörünüzün durumuna kadar her şey aracınızın açık yolda nasıl performans göstereceğini belirleyecektir.Kapitalizmin yükselişi ekonomik bir bilmeceyi beraberinde getirir. Küçük bir yatırım geri dönüşü yapmak için hurdaya ya da açık yolun baronu haline gelmek ve sınır devriyelerinin gözünde kaçak bir kaçak haline getirmek için büyük bir kazanç elde etmek için buyurun.

Zaman (Dün, 23:40) || Devamını Oku
Guns, Gore and Cannoli 2 Full indir

Guns, Gore and Cannoli 2 Tek Link indir

1940'lara hoş geldiniz. Avrupa savaştan ayrı düşüyor, ABD savaşa hazırlanıyor ve mafya her zamanki gibi iş yapıyor. Sadece bu sefer Vinnie'nin standartları için bile çok ileri gittiler. Guns, Gore & Cannoli 1'den Thugtown Katliamı'nın son aşamasında gerçekte ne olduğu hakkında şok edici bir keşif yaptıktan sonra savaşa gitmeye hazırlanın. “Sadece çıktığını sandığın zaman, seni geri çekiyoruz!”

Zaman (Dün, 23:36) || Devamını Oku
Milanoir Full

Milanoir PC Full Oyun

70'lerin Quentin Tarantino tarafından saygı gören İtalyan suçu hareketlerinden esinlenilen Milanoir, şiddetli bir şehir olan Milano'da oynanan aksiyon oyunudur. Aniden bir mahkum olan Piero'yu karşılayan hapishaneden çıkıp onu çerçeveleyen adamın intikamını almak için serbest bıraktı. Gerçekleri avla ve affetmeyen bir şehirde seni kovalayanlardan kaç. Birisi senin ölmeni istiyor: Hayatta kalmak için tüm sertliğini kullanmalısın. Vurun, vurun, düşmanlara doğru ilerleyin ve onları nefes kesen araba kovalamarlarında birleştirin.

Zaman (Dün, 23:34) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa