Wolfenstein Youngblood İndir

Wolfenstein Youngblood - Full - Tek Link İndir

Wolfenstein Youngblood serinin çıkmış olan son oyunudur. Oyun bu gün CODEX grubu tarafından crack edilerek kırıldı. Genel olarak oyunun senaryosuna baktığımızda Almanlara karşı amansız bir mücadele veren gruba dahil olmuştuk. Wolfenstein Youngblood'da bu kez ana karakterimizin çocuklarını oynuyoruz. Bu iki kız kardeş birbirinden psikopat davranışlar sergiliyor.

Zaman (19-08-2019, 00:04) || Devamını Oku
Hazine Avcısının Maceraları ve Kral Midas’ın Sırrı İndir

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon, macera ve komedi türündeki bu eşsiz filmde ana karakter Tadeos’dur. Chicago'da inşaatta çalışan normal bir işçi olan, sıradan bir hayat sürdüren ve kısa adı Tad olan Tadeos, tek düze yaşam tarzına rağmen son derece hareketli ve maceracı yönüyle tanınmaktadır. Ünlü arkeologlara çok özenti duyan Tadeos’un çocukluğu büyükannesinin evinin bahçesinde kazı yaparak geçmiştir.

Zaman (Dün, 00:43) || Devamını Oku
Rim of the World Film İndir

Rim of the World (Bluray - BRRip - DUAL)

Bilim kurgu alanında Amerikan sinemasının son dönemlerde gerçekleştirdiği önemli eserlerden biri olmayı başarmış olan bu filmde gerçek anlamda tam bit hayatta kalma mücadelesinin verildiğine tanıklık edilmektedir. Filmin esas kahramanları olan; Gabriel, Dariush, Zhenzhen ve Alex çok iyi dört arkadaştır. Şehir hayatının yoğun stresinden kaçmak ve aynı zamanda birlikte güzel vakit geçirmek adına gittikleri bir kampta her şey çok güzel gitmektedir.

Zaman (Dün, 00:38) || Devamını Oku
I Am Mother 2019 Türkçe Dublaj

I Am Mother (Bluray - HDRip - DUAL)

Avusturya sinemasının önemli bilim kurgu senaryolarından biri olarak karşımıza çıkan bu filmde kahramanlar genel anlamda; anne, kız ve kadın olarak dikkat çekmektedir. Tüm dünyayı yok ettikten sonra yeni bir başlangıç yapmayı amaçlayan anne karakterine biçilen rolle beraber, onun bu amaç doğrultusunda özel bir tesiste büyüttüğü kızının bir gün inandırılmış olduğu bu gerçeğin aksine tesisin girişindeki kadın karakterini fark etmesiyle artık her şey değişmeye başlar. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Zaman (Dün, 00:35) || Devamını Oku
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2

Happy Death Day 2U indir (Bluray - BRRip - DUAL)

Amerikan sinemasının komedi – korku türünde ve biraz da bilim kurgu olarak kabul edilebilecek bir tarzda izleyicilerin beğenisine sunulan filmde olaylar bir katil ve cinayetin çözümlenmesi ekseninde ilerlemektedir. Kahramanı Tree adındaki genç bir kız olan bu filmde asıl izleyiciye verilmek istenen filmin kahramanının defalarca öldürüldüğü bir döngünün katili öldürmekle sonlandırılmasıdır.

Zaman (Dün, 00:32) || Devamını Oku
Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Film İndir

Hababam Sınıfı Yeniden (Bluray - HDRip - DUAL)

Rıfat Ilgaz tarafından kaleme alınan, akıllardan silinmeyen Hababam Sınıfı filmi yeniden beyaz perdede yerini almaya hazırlanıyor. Unutulmaz birçok karakteri ile gönüllerde taht kurmuş olan Hafize Ana’dan İnek Şaban’a, Mahmut Hoca’dan Damat Ferit’ e kadar her birine gönülden bağlandığımız, onlar ile beraber büyüdüğümüz birbirinden değerli ustalardan bize kalan bu başyapıtın yeni karakter ve jenerasyona uyarlanmış hali ekranlarınıza gelerek sizlerle buluşuyor. Film kız ve erkek öğrenciler arasında yaşanan oldukça sevimli bir rekabeti konu alıyor. Okula yatılı olarak gelen kızlar ve oranın sahibi olduklarına inanan erkekler arasında başta oldukça fazla sürtünme yaşansa da bir süre sonra birlik olup birçok macera yaşıyorlar.

Zaman (Dün, 00:29) || Devamını Oku
Murder Mystery Türkçe Dublaj

Murder Mystery 2019 indir (Bluray - WEBRip - DUAL)

Komedi türünde ki bu yapıt monotonlaşan evliliklerini biraz daha heyecanlı hale getirmek isteyen bir çiftin çıktıkları tatilde başlarından geçenleri anlatıyor. Bir polis ve karısının iş yoğunluğundan fırsat bulamadıkları için devamlı erteledikleri tatile gitme planı yapmalarıyla başlar.

Zaman (Dün, 00:25) || Devamını Oku
Mucizeler Parkı 2019 İndir

Wonder Park Türkçe Dublaj (Bluray - BRRip - DUAL)

Animasyon türündeki bu aile filmi, küçük bir kızın hayalindeki eğlence parkını kurtarmak istemesini konu alan bir komedi filmidir. Hayalperest biri olan June, ormanda dolaşmaya çıkar. Bu gezi sırasında bilmediği sihirli bir dünya ile karşılaşacaktır. Bir kelebeğin peşine takılması ile başlayan bu gezinti gizemli bir park keşfetmesini sağlar. June adeta büyülenmiştir.

Zaman (23-08-2019, 15:07) || Devamını Oku
Shazam! 6 Güç Türkçe Dublaj

Shazam! 6 Güç (Bluray - BRRip - DUAL)

Aslında herkes biraz süper kahramandır. Sadece ortaya çıkması için bir sebep gerekir. Shazam, filmin genç ismi Billy Baston’un zor durumda kaldığında sihirli birkaç söz söyleyerek dönüşebildiği bir kahramandır. Normal hayatında öğrenci olarak ödevleri ile ilgilenirken süper kahramana dönüşünce dünyayı kurtaran en güçlü ölümlüye dönüşüyor. Adı sahip olduğu güçleri aldığı kişilerin baş harflerinden oluşuyor.

Zaman (23-08-2019, 14:50) || Devamını Oku
Kaptan Marvel 2019 Türkçe Dublaj indir

Captain Marvel 2019 (Bluray - BRRip - DUAL)

Fantastik ve bilimkurgu türündeki film Carol Danvers’ın Captain Marvel adıyla dünyaya inmesi ile başlayarak devam ediyor. Süper güçlere sahip olan, gösterişli ve alımlı bir kadın olarak dünyaya inen Carol, gezegeni keşfetmeye başladıktan sonra bazı görüntüleri hatırlamaya başlar. Daha önce bu gezegende yaşadığını, burada bir hayat yaşadığını yaşadığını hatırlamaya başlıyor.

Zaman (23-08-2019, 14:45) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa