Tooth and Tail Season 4

Tooth and Tail Season 4 Full indir (PC/ISO/PLAZA)

Tooth and Tail Season 4'de prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar ve özelleştirilebilir gruplarla, iki çatışma aynı olmayacak ve oyuncuları ezberlemek yerine strateji geliştirmeye zorlayacaktır. Oyunda kendi stratejinizi belirlemeniz gerekiyor öncelikle. Tooth and Tail genel olarak oyuncu çevresinde geliştirilmiş bir oyun olduğu için oynanışı zevkli ve sürükleyici, oyuncuyu kendine bağlayan bir oyundur. Her oyunda olabilecek bazı sorunlar olmasına rağmen genel özellikleriyle bunu affettiriyor denebilir.

Zaman (Bugün, 21:58) || Devamını Oku
The Pyramid Prison

The Pyramid Prison indir (Full/PC/ISO)

Piramit şeklinde tasarlanmış olan esrarengiz bir hapishaneden kaçacağınız The Pyramid Prison'da hapisten çıkmanın yolunu bulmalı ve karınızı kurtarmalısınız. Çok fazla bulmaca ve tuzaklara yer verilen oyun adeta sabır noktanızı sınayacak. FPS tarzı 1.şahıs gözünden oynanış sunuyor ve çeşitli hareket kabiliyetleri içeriyor.

Zaman (Bugün, 21:53) || Devamını Oku
Rending Sky Full indir

Rending Sky indir (Full/PC/ISO)

Rending Sky gerçekçi resimler ve heyecan verici hikayeler ile 2D ortamında geçen bir aksiyon oyunudur. Sadece geleneksel arcade özelliklerini korumakla kalmaz, aynı zamanda size tanıdık bir şekilde yeni bir deneyim kazandıracak harika bir savaş sistemi, isteğe bağlı karakterler, büyük sahneler ve dramatik hikayeler sunar. Baskı ve isyanın, gücün ve entrikaların her zaman meydana geldiği bir fantezi dünyasında çeşitli klanlar yaşıyordu. Dünyayı şok edecek bir felaket, gizli bir kolye tarafından tetiklenecek ve buna engel olmanız gerekiyor.

Zaman (Bugün, 21:46) || Devamını Oku
nStations Full PC indir

nStations PC Full Tek Link indir

Gezegenleri kolonileştirmek ve kendi şehrinizi inşa etmek için oynayabileceğiniz bir oyun. Nerede olursanız olun, şaşırtıcı şehrinizi inşa etmeye devam edebileceğiniz bir dünyanın nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Tamamen yenilenen oyun mekaniğinin yanı sıra nStations size uzayda tam bir kolonileşme simülasyonu ortamı sunmayı başarıyor.

Zaman (Bugün, 21:40) || Devamını Oku
New World Horizon

New World Horizon Full (PC/ISO/PLAZA)

New World Horizon; öğrenmesi kolay, ustalaşması zor oyunlardan birisidir. Bağımsız tek oyuncu PC oyunları arasında yerini koruyan New World Horizon, deniz savaşı ve açık dünyadaki çeşitli keşifleri konu ediniyor. Komşu yerleşimlerle gıda veya ticaret için çiftçilik ile ev yapımı gibi konularda yardımlaşacak, geniş mağaralar, antik kalıntılar, derin ormanlar ve hain dağları keşfetmek için uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. Oldukça yüksek puanlara sahip bu oyunu indirip oynayabilir deneyimleyebilirsiniz.

Zaman (Bugün, 21:30) || Devamını Oku
Massive Air Combat - KARATE HASEGAWA

Massive Air Combat - KARATE HASEGAWA Full indir

Beat em up tarzı oyun olarak da adlandırılan hava kuvvetlerinde görev aldığınız farklı bir arcade tarzında oyundur. 4 farklı zorluk seviyesinin yanı sıra 4 farklı bölüm sonu zorluğu içeriyor. Massive Air Combat - KARATE HASEGAWA oyununda teğmen HASEGAWA'yı kontrol ediyor olacağız. Karakterimiz kendi zihnini eğitmek için çeşitli görevlere katılıyor olacak ve bu süreçte bizde onu yönlendiriyor olacağız.

Zaman (Bugün, 21:22) || Devamını Oku
Magnia Full

Magnia indir (PC/ISO/Full)

Manyetik alanları kontrol edip çeşitli bulmacaları çözeceğiniz Magnia oyununda havada duran nesnelerin parçalarını bir araya getirip, daha birçok şey yapabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan geniş aralıklı zorluk seviyesi sayesinde, küçük çocukların bile oynamasına imkan sunulabiliyor. Oyunun sahip olduğu fizik mekanikleri sayesinde ise, içerikteki nesneleri kullanarak temas ettiğiniz noktalardaki değişimleri gözlemlemeye çalışabilirsiniz.

Zaman (Bugün, 21:16) || Devamını Oku
Everyone Dies Tek Link indir

Everyone Dies Full Oyun indir (PC/ISO/PLAZA)

Bol bol zombi öldürüp pompalı tüfek ile onları uçuracağımız işte benim oyunum dedirten bir yapım sizlerle. 3 Ocak 2020'de çıkan Everyone Dies, üzerinize doğru gelen zombi dalgalarına karşı kendinizi korumanız gereken çok çeşitli silahlar içeriyor. Virüs bulaşmış binlerce zombiyi öldürün. Karakterinizi tamamen özelleştirin. Seviye atlama sistemi XP sayesinde karakterinizi gitgide güçlendirebilecek ve tam anlamı ile FPS deneyimi yaşıyor olacaksınız.

Zaman (Bugün, 20:56) || Devamını Oku
Election Simulator Full indir

Election Simulator Full (PC/ISO/PLAZA)

İnsanlara para atarak ve onları mutlu ederek politik konularda üstünlük sağlayabileceğiniz, artık simülasyon oyunlarının da ***u çıkmış dedirtecek bir yapım. Bol bol fizik motoruna abanılan ve dolayısı ile bilgisayarın tüm kaynaklarını kullanmayı başarabilen oyun, 10'dan fazla benzersiz kapmanya modu sunuyor. Oyunda amacınız oldukça karışık. Çok sayıda farklı silah ve düşman çeşidi bulunuyor.

Zaman (Bugün, 20:50) || Devamını Oku
WinRAR v5.90 Türkçe Katılımsız

WinRAR Türkçe Katılımsız + Tema Paketi

Her bilgisayarın bel kemiği olarak nitelendirilen Winrar programının şuan için en güncel sürümü 5.20 final versiyonunun katılımsız ve Türkçe sürümüdür. Her bilgisayarda mutlaka bulundurulması gereken araçlardan birisidir hatta format sonrası kurulacak ilk programdır. Buradaki katılımsız sürümünü indirerek hem eski sürümünüzü hemde arşivinizi güncelleyebilirsiniz. Tavsiye ederim, buyurun indirin.

Sürüm Güncellendi

Zaman (Bugün, 20:23) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa