Nitro Pro Enterprise v13.9.1.155

Nitro Pro Enterprise Full indir (x86 - x64)

Nitro Pro Enterprise hızlı ve en kolay yoldan profesyonel PDF belgeleri oluşturmanızı ve bu belgeleri yayınlamanızı sağlar. Elektronik tablolar, sunumlar ve çeşitli PDF belgelerinizi oluşturmada Nitro Pro Enterprise'ti kullanabilirsiniz. Optik karakter okuma (OCR) özelliğinin yanında raporlama, PDF düzenleme, PDF oluşturma, PDF güvenliği gibi birçok özelliği bir arada tutar. Alanında en ünlü programdır, Adobe Acrobat gibi sisteme ağır yük bindirmez. Buyurun sizde indirin.

Sürüm Güncellendi

Zaman (17-01-2020, 22:32) || Devamını Oku
Adobe Flash Player v32.00.314 - Güncel Flash Oynatıcı

Adobe Flash Player Tüm Sürümleri Güncel

Adobe'nin en son çıkardığı güncellemeleri ile Adobe Flash Player 32.00.303 Final sürümüdür. Bu sürüm şuan itibari ile en güncel ve en güvenli sürümdür. İndireceğiniz RAR dosyasının içerisinde offline installerler bulunur. Bu installer yani yükleme dosyalarından 3 adet vardır, birisi ActiveX, birisi Opera, diğeri ise Plugin olanıdır. Üçünü de sisteminize rahatlıkla kurabilirsiniz, eğer Adobe Flash Player'i güncellemediyseniz mutlaka indirin ve güncelleyin. Bu arada yeni Adobe Flash Player sürümleri çıktıkça bu konu da güncellenecektir. Bu sürümler özellikle yeni sistem kuran arkadaşlara önerilir, internet bağlantısı gerektirmeden kurulduğu için tavsiye ederiz.

Sürüm Güncellendi

Zaman (17-01-2020, 22:29) || Devamını Oku
Wartide Heroes of Atlantis v1.13.5 APKAndroid platformu için geliştirilmiş bir strateji oyunudur. Strateji oyunu deyince insanın aklına Age of Empires veya Stronghold gibi efsaneler geliyor ama maalesef günümüz oyunları abartılı grafikleri yok efendim karakterler, efsanevi hikayeler vesaire ile bu kategoriyi farklı oyunlarda doldurmuş durumdalar. Wartide Heroes of Atlantis oyunu da bunlara bir örnek. Oyuna başladığınızda sizi öğrenci moduna sokuyor ve oyunu öğrenmenizi çözmenizi sağlıyor. Strateji oyunlarını seviyorsanız indirip deneyebilirsiniz.
Zaman (17-01-2020, 21:54) || Devamını Oku
TweakPower v1.083

TweakPower indir - Ücretsiz Sistem Temizleme Programı

Üç aşağı beş yukarı ücretli muadillerinin yaptığı işi yapan bir sistem temizlik programıdır. TweakPower ile bilgisayarınızı tarayarak geçici dosyaları, gereksiz dosyaları, diski şişiren boş klasörleri veya uygulamaların bıraktığı kullanılmayan dosyaları tamamen silebilirsiniz. Üstelik bu kadar da değil. Program disk sağlığını inceleyerek size tavsiye verebiliyor. Tek tıkla optimizasyon seçeneği mevcut. Windows güncel mi, güvenlik duvarı açık mı bunları da gösteriyor. Zaten ekran görüntüsünden de anlıyor olacaksınız. Denemek isteyenler buyursun.

Zaman (17-01-2020, 21:49) || Devamını Oku
Summitsoft Business Card Studio Pro v6.0.4

Summitsoft Business Card Studio Pro Full - Kartvizit Tasarım Programı

İçerisinde yüzlerce hazır şablon barındıran Summitsoft Business Card Studio Pro ile kendinize özel kartvizit tasarımları yapabilirsiniz. Bu iş için ideal yazılımlar arasında yer alan programımız, sunduğu basit sihirbaz ile kartvizit tasarımına dair hiç bilgisi olmayanların dahi kendi tasarımlarını yapmasını sağlıyor. Arayüzün basitliğinden bahsettik. Aynı zamanda tasarımlarınızı yüksek çözünürlükte çıktı alabiliyor, baskıya hazır hale getirebiliyorsunuz. Dilerseniz sıfırdan tasarlayabilir, dilerseniz hazır şablonları özelleştirerek ortaya güzel kartvizitler çıkarabilirsiniz.

Zaman (17-01-2020, 21:45) || Devamını Oku
Stickman Legends Shadow Wars v2.4.42 Hileli APK60'dan fazla düşman yaratık tipi ve çeşitli oyun modları ile son zamanlarda Android markette ünlenen Stickman Legends Shadow Wars, para hilesi modu ile sizlerle. Birbirinden efsanevi mücadelelere hazır olun! Bölüm sonu canavarları ile sizi zorlayacak olan oyunumuz minimum Android 4.1 sistem gerektiriyor. Android telefon veya tabletinize indirip para hilesi ile oynayabilirsiniz buyurun. Bu tarz aksiyon ve RPG öğeleri içeren dövüş oyunlarını seviyorsanız grafikleri güzel duruyor deneyebilirsiniz.
Zaman (17-01-2020, 21:40) || Devamını Oku
Realtek Ethernet Sürücüleri Paketi

Realtek Ethernet Drivers (Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10)

Realtek firmasının ethernet sürücülerini içeren driver paketidir. Eğer Realtek markasına ait bir ethernet sürücüsü kullanıyorsanız bu güncel paketi indirip sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz. Eskiden format sonrası ethernet sürücüsü otomatik tanınmazdı, bu paketi indirip elinizin altında bulundurmanızı öneririm. Gerçi Windows 10 büyük bir kısmını otomatik tanıyor fakat arşivde durmasında yarar var.

Zaman (17-01-2020, 21:34) || Devamını Oku
NCH DrawPad Pro v6.00

NCH DrawPad Pro Full

Grafik tasarım projelerinizde kullanabileceğiniz NCH DrawPad Pro, ünlü firma NCH'ın bir başka ürünüdür. Kalem ve fırça efektleri ile görsellerinize gerçekçi dokunuşlar yapabilirsiniz. Sanatsal eserler oluşturabilir, açılı çizimler gerçekleştirebilir veya çeşitli poligonlar oluşturup bunları grafik dosyanıza uygulayabilirsiniz. Grafik yazılımları indirmeyi sevenler deneyebilirler.

Zaman (17-01-2020, 21:24) || Devamını Oku
Gene Rain: Wind Tower

Gene Rain Wind Tower Full Tek Link indir

Çin yapımı olan Gene Rain Wind Tower, yüksek grafikleri ve Çin oyunlarından aşina olduğumuz mekanikleri ile ön plana çıkan bir yapım. 4 farklı oyun modunda oynayabileceğiniz Gene Rain Wind Tower'da karakterinizi güçlendirecek, silahlarınıza yeni parçalar alabilecek, çeşitli zırhları kullanabilecek ve bir RPG oyunundan beklediğiniz birçok ögeyi bulabileceksiniz. Aksiyon RPG sevenle deneyebilirler. Hoodlum crack içeriyor.

Zaman (17-01-2020, 16:39) || Devamını Oku
Manor Cafe v1.64.8 APK Para Hileli indirAndroid telefon ve tabletlerde oynanabilir durumda olan Manor Cafe, bir aşçılık simülasyonu oyunudur. Oyunda kendi kafenizde çalışıyorsunuz. Kafenizi kurtarmak için daha çok müşteri çekmeli, dolayısı ile daha iyi yemekler pişirmelisiniz. Tüm bunların eğitici içeriğini de barındıran oyunda bol bol paraya ihtiyacınız oluyor. Malum hilesiz zor. Hileli APK dosyasını indirip telefonunuza kurarak oyunu modlu bir biçimde hileli oynayabilirsiniz.
Zaman (15-01-2020, 21:41) || Devamını Oku

Yukarı Git Baba Sayfa