Ana Sayfa > Turbobit Premium Üyelik Resimli Anlatım

Önemli Duyuru!!

Arkadaşlar rastgele dolandırıcı yerden 1 TL ucuz deyip premium alıp sonra bize sitem etmeyin. Bakın duyuruyorum. Virgopass diye bir olay var ondan kesinlikle uzak durun. Çünkü telefondan her hafta otomatik çekim olayları söz konusu oluyor. Ve sikayetvar.com'da Turbobit şikayetleri bu firma yüzündendir. Burada anlattığımız şekilde alırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.
 
AŞAĞIDA GÖSTERDİĞİM GÖRSELE DİKKAT EDİN, O SAYFADAN PREMİUM ALMAYIN!
 


Turbobit Premium Üyelik Resimli Anlatım - 3 Adımda Premium Üyelik
Premium üyelik nedir kısa açıklama

Premium üyelik, turbobit tarafından kullanıcılara sağlanan bir hızlı indirme statüsüdür. Üyeliğinizi 1 haftalık, 1 aylık veya 6 aylık alarak bu süre zarfında dilediğiniz oyunu, programı bağlantınızın son hızında indirebilirsiniz. Aynı zamanda turbobit.net için olan üyelik giriş bilgilerinizi buyur-indir.net için de kullanabilirsiniz. 

Adım 1

İlk olarak siteye üye oluyoruz;

Turbobit.net - üyelik linkiAdım 2

Aşağıdaki dosya linkine tıklayarak resimdeki gibi yüksek hızda indirme butonuna basıyoruz;

Dosya linki

Adım 3

Yine aşağıdaki resimdeki gibi listeden "Reseller" kutucuğunu seçiyoruz. Bunu seçmemizin nedeni premium fiyatları daha ucuzdur. 2.numaradaki gibi bize gelen kodu buraya yazıyor ve enter diyoruz;

 
Premium Üyelik Satın Alma Butonu
 
26/03/2015 itibari ile artık Dukea sitesi üzerinden premium üyelik almanızı öneriyorum. Fiyatlar turbobitin kendi fiyatlarına göre çok daha uygun, ayrıca mail yolu ile Türkçe destek alabiliyorsunuz. Bunun için üstteki butonu kullanabilir, dilerseniz http://magaza.dukea.com/turbobit adresinden premium kodunu alabilirsiniz. Aktifleştirmek için ise sitemizdeki herhangi bir dosyayı kullanabilirsiniz.

Şimdiden premium üyeliğiniz hayırlı olsun, aylık 600 GB'ya kadar bağlantınızın son hızına kadar indirme yapabilir ve sınırsız sayıda dosya indirebilirsiniz.

SMS satın alma tarifeleri 2016 itibari ile şu şekildedir;

 
7 günlük turbobit için TB7 yazın ve 7979'a gönderin, ücreti 20 TL'dir.

30 günlük turbobit için TB30 yazın ve 7979'a gönderin ücreti 30 TL'dir.

180 günlük turbobit için TB180 yazın ve 7979'a gönderin ücreti 100 TL'dir.
 
 


Sıkça sorulan sorular

Soru: Sistem otomatik çekim yapıyor mu ?
Cevap: Anlattığım şekilde alırsanız kesinlikle otomatik çekim olmayacaktır. Bakiye düşmesi veya bir daha ki ay/hafta otomatik çekim gibi durumlar söz konusu değildir. // Yukarıda Virgopass duyurusu yaptım, oradan almayın otomatik çekimi o şerefsizler yapıyorlar.Soru: SMS ile nasıl premium üyelik alırım ?
Cevap: Cep telefonunuzdan turbobit'e kısa mesaj gönderiyorsunuz. Gelen kodu ise yukarıdaki gibi boş kutucuğa giriyorsunuz. Mantık bu şekilde işliyor.Soru: SMS gönderdim ancak kod gelmedi ?
Cevap: Kodun gelme süresi 30 saniye ile 2 dakika arasıdır. Kod gelmeden hesabınızdan çekim yapmayacaktır. Ancak binde bir görülen bu duruma düşerseniz 0533 967 50 00 numaralı telefonu saat: 09:00 ile 23:00'a kadar arayıp destek alabilirsiniz.
 
Yine bir sorununuz varsa şuradaki konuya yorum yapabilirsiniz.
 
Konu düzenlenmiştir.
Düzenleme nedeni: Virgopass duyurusu eklendi ve yeni tarife fiyatları güncellendi.
Düzenlenme tarihi: 20.12.2016

Geri dön