Güncel Alet Çantası

CCleaner
PC Temizlik Programı

Flash Player
Flash Oynatma Aracı

Skype
Videolu Görüşme Programı

Aimp
MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office
Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape
Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020
Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome
Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019
En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security
Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro
Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020
Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe
Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader
Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro
Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack
Sistem Kodek Paketi

DirectX 12 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR
Arşivleme ve Arşiv Açma

All in One yani hepsi bir arada şeklinde paylaştığımız programlar ve kurulum paketleri.


AVS All-In-One Install Package v4.4.2.158

AVS All-In-One Install Package Full indir

AVS All-In-One Install Package, tam 14 adet multimedya yazılımını içeren AVS firmasının bir program paketidir. Her programın ayrı patch dosyası yer almaktadır. AVS All-In-One Install Package içindeki programlar ile ses-video-resim düzenleyebilir, dönüştürebilir, görüntüleyebilir, oynatabilirsiniz. Multimedya arşivi indirmek istiyorum, kaliteli bir firmasının programlarını tercih ederim diyorsanız AVS All-In-One Install Package'yi indirebilirsiniz.

Sürüm GüncellendiFlash Paketi Mayıs 2019 - Katılımsız Güncel

Flash Paketi Güncel Katılımsız indir (Mayıs 2019)

Bazı programlar bilgisayarınızda mutlaka ama mutlaka bulunmalıdır. Microsoft Visual C++, Framework gibi programlar. Özellikle internet ağırlıklı bir bilgisayar kullanıyorsanız kesinlikle Flash Player, Silverlight, Shochwave, Adobe Air gibi programlarınızın güncel olması gerekir. Bu pakette bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile çıkmış tüm internet için gerekli yazılımların arşiv halini katılımsız halde bulabilirsiniz. Unutmayın; sisteminizi güncel tutarsanız o kadar hızlı bir bilgisayarınız ve güncel kaldığı kadar hızlı bir internetiniz olur. Güncellemelerin asıl nedeni nedir? Yenilikçidir yani bilgisayarınızı en son teknolojiye uyarlar. Bu paket her bilgisayarda olmazsa olmaz bir pakettir kesinlikle indirin.

Sürüm GüncellediKatılımsız Program Platformu - 100 Adet Katılımsız İndir - Mayıs 2019

100 Adet Katılımsız Program Arşivi - Mayıs 2019 Güncel - Tek Link

Tam 100 adet katılımsız programdan oluşan dev program kurulum platformu 2019 Mayıs ayı itibari ile en güncel sürümleriyle sizlerle.Visual C++ Redistributable Runtimes AIO 08.05.2019

Visual C++ Redistributable Runtimes AIO İndir

Her bilgisayarda yüklü olması gereken Visual C++ Redistributable Runtimes sürümlerinin tüm versiyonlarını içeren dev pakettir. Eğer bilgisayarınızda bu sistem bileşenleri yüklü olmazsa c++ runtime hataları alabilirsiniz, uygulama hataları alabilirsiniz, hatta Framework hataları bile alabilirsiniz. Bu Visual C++ Redistributable Runtimes dediğimiz yazılımın 2005 - 2019 arası birçok sürümü ayrı ayrı bulunuyor, bu pakette hepsi bir araya toparlanmış. Kesinlikle tavsiye ederim yüklemelisiniz, bende yükledim az evvel. Bu konu altında en güncel sürümü paylaşılacaktır.108 Adet Güncel Program Arşivi (Nisan 2019)

Güncel Program Arşivi | 108 Adet | Nisan 2019 | Tek Link

Nisan 2019 itibari ile güncel full programları içeren arşiv paketidir. Son ayda paylaşmış olduğum programları tek arşiv haline getirerek size sunuyorum. Paket içerisinde video, resim, ses düzenleme programlarından tutun da 3D grafik yazılımlarına kadar aradığınız aramadığınız gerekli gereksiz tam 108 adet program bulunuyor. Benim gibi programları kurup-kurcalamayı sevenlere tavsiye edebilirim. Programların tamamı sitede de bulunuyor tek tek de indirebilirsiniz.CyberLink Media Suite Ultimate v16.0.0.1807

CyberLink Media Suite Ultimate Full indir

CyberLink Media Suite Ultimate, içerisinde muhteşem multimedya programlarını barındıran bir pakettir. Paket içerisinde CyberLink'in 19 in 1 şeklinde tam 19 adet programı bulunmaktadır. Hepsi full ve tam sürümdür. Piyasa değeri epey yüksek bir yazılım, full olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Video, fotoğraf düzenleme araçlarından CD/DVD yazdırma araçlarına kadar pek çok özel yazılım barındırır. CyberLink programlarının kalitesini bilen bilir, alanının en iyi programlarıdır.

Sürüm GüncellendiKatılımsız Program Arşivi Ocak 2019 Güncel

Format Sonrası AIO Katılımsız Program Arşivi | Ocak 2019 | Tek Link

Birbirinden farklı onlarca programın yer aldığı dev katılımsız AIO program arşivi sizlerle. Nous arkadaşımızın hazırlamış olduğu bu paket içerisinde internet araçları, disk araçları, dosya kurtarma, antivirüs, video indirme, dönüştürücüler, disk temizleme, sistem bakım, bilgilendirme ve daha onlarca kategoride program yer almaktadır. Format sonrası kolaylıkla sisteminize kurulum gerçekleştirebilirsiniz. AIO içerisinde dilediğiniz programı işaretleyip otomatik kurulum gerçekleştirebilirsiniz.Katılımsız Program Arşivi Kasım 2018 Güncel

Format Sonrası Katılımsız Program Arşivi | 123 Adet | Kasım 2018 Güncel

Tam 123 adet katılımsız programın yer aldığı arşivdir. Kasım 2018 itibari ile güncel arşivdir. Katılımsız programlar tıkladığınız gibi kurulur şeklindedir, aktivasyon gerektirmezler otomatik aktivasyonları bulunur. Platform halindeki programları işaretleyerek dilediğinizi kurabilirsiniz. Ayrıca DriverPack ve Windows ile Office programlarını aktive edebileceğiniz çeşitli aktivasyon araçları da platform içerisinde mevcuttur. Antivirüs, bakım, temizlik, disk araçları, ofis yazılımları, grafik tasarım, video ve fotoğraf düzenleme gibi onlarca kategoride programlar mevcut.228 Adet Full Program Arşivi (Aralık 2018)

228 Adet Full Program Arşivi | Aralık 2018 Güncel | Tek Link

Son 1 ayda paylaşmış olduğum programların en güncel versiyonlarını bir araya getirerek oluşturduğum arşivdir. Arşiv içerisinde işinize yarayacak / yaramayacak tam 228 adet program mevcut. Video, resim düzenlemeden tutun da sürücü güncelleme, ofis, dönüştürücü, bakım gibi birçok kategoride program mevcut. Özellikle ben program kurmayı, kurcalamayı seviyorum ve bunu hobi edindim, program hastasıyım diyorsanız sizde bendensiniz buyurun.Actual Tools Güncel Program Paketi

Actual Tools Güncel Program Paketi Full 2018

Actual Tools firmasının 10 adet yazılımını barındıran güncel program paketidir. Paket içerisinde yer alan yazılımlar daha çok Windows'u özelleştirmek ve kullanımını kolaylaştırmak üzere hazırlanmıştır. Bu programları kullanarak çeşitli işlemlerde zamandan tasarruf edebilir, Windows'un görünüm arayüzünde oynamalar yapabilirsiniz. Her programın crack dosyası içerisinde eklidir.

Tamamı Güncellendi

Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.