Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2015
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2015
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


JetAudio v8.1.5.10314

JetAudio Full indir

Video ve ses dosyalarını birlikte açıp oynatabileceğiniz bir medya programıdır. Basit arayüzü ile de ön plana çıkan JetAudio, birçok ses ve video formatını destekler. İçerisinde dahili olarak CD / DVD oluşturmak, yazdırmak için eklenti bulundurur. Kullanımı kolay ve seri çalışan JetAudio özellikle Windows Medya Player programına alternatif arayanlar için geliştirilmiş bir çözüm. Denemek isteyenler indirebilirler, buyurun.

Sürüm Güncellendi

Flip Shopping Catalog v2.4.7.6

Flip Shopping Catalog Full indir

Sayfa çevirmeli alışveriş kataloğu yapabileceğiniz yardımcı bir programdır. Flip Shopping Catalog ile bilgisayar, telefon veya tablet platformlarında düzgün görüntülenebilen alışveriş katalogları hazırlayabilirsiniz. E-ticaret tarzı içerikleriniz var ve bir katalog hazırlamanız gerekiyorsa bu programı kullanabilirsiniz. Hazırladığınız katalogları direk CD'ye yazdırarak tak-çalıştır şekline getirebilir, sayfalara geçiş efektleri verebilir, çalışmalarınızı HTML, ZIP veya EXE olarak kayıt edebilirsiniz. Yazılım ayrıca PDF dökümanlarını içeriye aktarabilmektedir.

Sürüm Güncellendi

TechSmith Camtasia Studio v9.0.3 B1627

TechSmith Camtasia Studio Full indir

TechSmith firmasının Camtasia Studio programı ile ekranınızdan gerçek zamanlı olarak videolar çekebilir, bu videoları dahili video editörü ile düzenleyebilirsiniz. Bizzat masaüstü video çekme işlerinde kullandığım TechSmith Camtasia Studio, çektiğiniz ve düzenlediğiniz videoları AVI, WMV, FLV, MOV gibi uzantılarda kaydetmenin yanı sıra EXE ve SWF gibi formatlarda da kaydetmenize olanak tanıyor. Bunun yanında çektiğiniz videoları direkt Youtube, Facebook gibi servislere yükleyebiliyorsunuz. Alanında en başarılı yazılım olarak görülen TechSmith Camtasia Studio içerisinde Türkçe yama da barındırıyor. Full sürümdür, buyurun.

Sürüm Güncellendi

The Infinite Kind Moneydance v2017.2.1597

The Infinite Kind Moneydance Full indir

Bütçe yönetim programıdır. The Infinite Kind Moneydance ile kişisel mail işlerinizi yönetebilir, nereye ne kadar harcama yapmışsınız bunları görebilir, banka borçlarınızı, taksitlerinizi yönetebilir, aylık takvime göre plan çıkarabilir, hatırlatmaları kullanabilir, kredi kartlarınızı yönetebilir ve mali işler adına pek çok şeyi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaparken gizliliğinizi de koruyan program, mali işlerini hesabını kitabını tutan kişiler için yapılmış. Aylık harcamalarınızı kaydetmek istiyor, nereye ne kadar verdiğinizi görmek istiyorsanız bu yazılımı deneyebilirsiniz.

Ratiborus KMS Tools 12.01.2017

Ratiborus KMS Tools indir

Office ve Windows ürünlerini aktifleştirebileceğiniz bir lisanslama aracıdır. İçerisinde pek çok aktivasyon aracı barındırdığı için AIO aktivasyon paketidir desek yanlış olmaz. Hack araçları içerdiği için antivirüs programlarınız şaha kalkabilir baştan belirtelim. Ancak içerisindeki araçlara baktığımızda KMSAuto, KMSCleaner gibi çeşitli programları görüyoruz. Kurulum gerektirmiyor ve portable olarak çalışabiliyor. Aktivasyon konusunda sorun yaşadığınız XP'den Windows 10'a veya Office 1010'dan 2016'ya kadar tüm Microsoft ürünlerini lisanslayabilirsiniz.

FMS Excel Merge v2.5.8

FileManagerSoft Excel Merge Full

Excel belgelerini birleştirebileceğiniz basit bir araç. Kullanımı son derece kolay ve boyutu düşük olan FMS Excel Merge ile tüm Excel formatları ve sürümleri dahil birden fazla belgeyi birleştirebiliyorsunuz. Tablo ve hücre yapısını bozmadan kolaylıkla birleştirme yapabilen yazılım özellikle Excel ile sık sık çalışanların imdadına yetişecekmiş gibi görünüyor.

FMS Empty Folder Remover v2.0.8

FileManagerSoft Empty Folder Remover Full

Boş klasörler canınızı mı sıkıyor? Bilgisayarınızda boş klasörler var ve bunları temizlemek mi istiyorsunuz? Alın size çözüm, FMS Empty Folder Remover ile bilgisayarınızın sabit diskini tarayarak bulunan boş klasörleri listeleyebilir ve seçiminizin ardından bu klasörleri silebilirsiniz. Boş klasör demek kafa karışıklığı demek. Program ile boş klasörleri kaldırabilmek mümkün. Ufak ve etkili bir araç.

FMS PowerPoint Metadata Changer v2.7.3

FileManagerSoft PowerPoint Metadata Changer Full

PowerPoint sunum dosyalarınızdaki meta verilerini değiştirebileceğiniz bir başka programdır. FMS PowerPoint Metadata Changer ile sunum dosyasına dair üretici, konu, başlık, açıklama, anahtar kelimeler gibi çeşitli verileri değiştirmek mümkün. Ayrıca tek tek veya toplu değiştirme işlemleri yapabiliyorsunuz. Programa belli bir klasör veya dosya ekleyebilirsiniz. PowerPoint dosyalarının meta bilgilerini değiştirmek isteyenler için yapılmış basit bir araç. Ek bir yazılıma gerek duymuyor.

FMS Excel Metadata Changer v2.7.3

FileManagerSoft Excel Metadata Changer Full

Excel dökümanlarınızın meta bilgisi dediğimiz veri bilgilerini değiştirebileceğiniz basit bir program. Toplu işlem yapabildiği için tercih edebilirsiniz. FMS Excel Metadata Changer ile XML, HTML, Excel, CSV veya metin bazlı dosyaların meta bilgilerini değiştirebilir, toplu veya tek tek işlem yapabilirsiniz. Bu değişimi yapmak için bilgisayarınızda Office programlarının yüklü olmasına gerek yok ve programın boyutu da oldukça düşük.

Anthemion Software Jutoh v2.54

Anthemion Software Jutoh Full

E-kitap oluşturma programıdır. Örneğin bir yazarsanız bu programı kullanarak kendi kitaplarınızı oluşturabilirsiniz. Proje sistemi ile çalışan Anthemion Software Jutoh, yazdığınız kitapları ayrı olarak kaydeder ve dışarıya E-pub ile Kindle uyumlu çıktı almanızı sağlar. Aynı zamanda oluşturduğunuz kitapları Google Play, Kobo, Amazon gibi çeşitli kitap sitelerinde yayın etmenizi sağlar. Hazır şablonlar da içeren program yazar arkadaşlara hitap ediyor.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru