Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2017
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


Soft4Boost Secure Eraser v4.4.9.577 Türkçe

Soft4Boost Secure Eraser Türkçe indir

Soft4Boost Secure Eraser, hızlı ve etkili bir şekilde verilerinizin sabit diskinizden kalıcı olarak silinmesini sağlayan kullanışlı bir yardımcı programdır. Dosyayı silerken birkaç kez üzerine yazarak daha güvenli silme işlemi için Soft4Boost Secure Eraser'ı kullanabilirsiniz. Program ile verilerinizi güvenli siliyorsunuz, böylece çeşitli özel yazılımları kullanarak verileri geri yüklemek neredeyse imkansız olur. SSD desteği de sunan program uluslararası yöntemler kullanır, Türkçe dil desteği de bulundurur.

Vector Clock Pro v2.20

Vector Clock Pro Full

Çok esnek alarm özellikleri, çeşitli saat kaplamaları ve harika bir görselleştirme olanakları sunmak üzere tasarlanmış olan saat programıdır. Vector Clock Pro ile, boyut, dönüş veya 3B eğimine bakılmaksızın saatin her zaman yüksek kaliteli bir görünümünü görürsünüz. Aynı zamanda sistem gereksinimleri de düşüktür. Vector Clock Pro, işlemci süresinin tipik olarak% 1-2'sini (saniyede bir kez) tüketir ve bu oranda herhangi bir alarm miktarını idare edebilir. Herhangi bir donanım hızlandırmaya gerek duymaz, saf bir yazılım tabanlı olduğundan her türlü bilgisayarda çalışır.

DeskSoft HardCopy Pro v4.7.0

DeskSoft HardCopy Pro Full

HardCopy Pro, Windows için çok yönlü ve kullanımı kolay ekran görüntüsü alma programıdır. Dikdörtgen ekran alanlarını ve bütün pencereleri yakalayabilir. Yakalanan görüntüler çok kolay kırpılabilir ve renk derinliği, siyah beyazdan gerçek renge kadar istediğiniz herhangi bir değer ile değiştirilebilir. Resimler yazdırılabilir, kaydedilebilir, panoya kopyalanabilir, e-postayla gönderilebilir, herhangi bir resim düzenleme programıyla düzenlenebilir. Birçok seçenek sunan program, tüm bu eylemlerin bireysel kullanıcı ihtiyaçlarına göre uyarlanmasına izin verir.

Emsisoft Decrypter Tools DC 03.05.2017

Emsisoft Decrypter Tools indir

32 adet şifre çözücü içeren, kilit açma ve şifre kırma araçlarını bir arada barındıran şifre çözücü toplu paketidir. Pakette bulabileceğiniz araçlar arasında, Globe 1, Globe 2, Globe 3, PClock, OzozaLocker, Apocalypse, AutoLocky, HydraCrypt, FenixLocker, 777, Xorist ve DMALocker2 için kod çözme yardımcı programlarına yalnızca birkaç tıkla ulaşabilirsiniz. E-postalarınızdan, bulut depolama alanınızdan, gölge kopyanızdan veya diğer yedekleme depolarından temiz kopyalar alabilmenizi sağlayarak, dosyaların kilidini açmanız, sizin tarafınızdan çok fazla dikkat veya etkileşim gerektirmeyen, oldukça uzun ama basit bir işlemdir.

mrViewer v3.6.1

mrViewer indir

MrViewer, resimleri açıp video dosyalarını oynatabilen küçük, hafif bir yardımcı programdır. .BMP, .JPG, .PNG, .PSD, .MAP, .DPX, .MP4, .MPG, .MOV, .AVI, .DIVX ve .WMV dosya formatlarını destekler. Dosyalarınızı ana panele sürükleyip bırakarak ekleyebilirsiniz veya ortamınızı bulmak için göz atma düğmesini kullanabilirsiniz. Kare hızını belirlemenize, geçerli video seçimini oynatmanıza veya durdurmanıza, bir klibin başlangıç ​​veya bitiş konumuna atlamanıza, ses seviyesini ayarlamanıza, RGB değerini değiştirmenize ve gama düzeylerini ayarlamanıza izin veren birkaç araçla birlikte gelir.

PRIMA Little Image Viewer v2.1

PRIMA Little Image Viewer indir

Görüntülerin işlenmesi bilgisayarınızı zorlayabilir ve kullanıcılar sofistike grafik takımlarına başvurmalarını önleyecek çözümler arıyor olabilirler. Yazılım çözümü gibi, insanlara erişilebilir bir resim görüntüleme yardımcı programı sunmak için üretilen Little Image Viewer, dizinlerindeki görüntüleri yönetmelerine, özelliklerini önizlemelerine veya ses dosyalarından albüm resmi çıkarmalarına izin verecek içerikler barındırıyor.

Hirschmann Industrial HiVision 07.0.02

Hirschmann Industrial HiVision Full

Hirschmann Industrial HiVision, endüstriyel iletişim sistemleri için en gelişmiş yönetim yazılımlarından birisidir. Anahtarlar, yönlendiriciler, güvenlik duvarları ve kablosuz cihazlar gibi birçok yönetilebilir cihazların yanı sıra üçüncü taraf SNMP özellikli cihazların yapılandırması ve denetlenmesi için idealdir. Ana işlevleri olarak; özelleştirilebilir olay günlüğü, olaylar için raporlar, eylem tetikleyiciler, mobil cihazlara uygun olay günlüğü tutma gibi özellikler içerir.

Freeplane v1.6.2

Freeplane indir

Freeplane, zihin haritaları oluşturmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Mesela, iş yerinde beyin fırtınası yapmak için kullanılabilir. Uygulamanın arayüzü, soru ya da ünlem işaretleri, yıldızlar (örneğin, derecelendirmeler için), ampuller (örneğin, fikirler için), bilgi işaretleri, sayılar gibi akıl haritasına çok sayıda öğe ekleyebileceğiniz sezgisel bir düzen içeriyor. Bir şablon kullanarak sıfırdan yeni bir zihin haritası oluşturmak mümkündür. Freeplane birden fazla sekmeyi destekler, böylece aynı anda birden fazla projede çalışabilirsiniz.

ProPresenter v6.0.3.8

ProPresenter Full indir

ProPresenter, toplantılar, spor etkinlikleri, konferanslar veya stüdyo yayınları da dahil olmak üzere yüksek kaliteli canlı yayınların yapılmasını kolaylaştırmak için özel olarak üretilmiş, çapraz platform lirik ve medya sunum paketi yazılımıdır. ProPresenter operatörleri sunuları bir ekranda kontrol ederken dinamik olarak bir veya daha fazla çıktıda bir izleyiciye sunarlar. Bu, ayrı bir "düzenleme modu" veya "sunum modu" olmadığı anlamına gelir, çıktılar daima canlıdır ve bir sunumun düzenlenmesi, bir başkası görüntülendiğinde yapılabilir.

Photodontics Pro v1.0 B2240

Photodontics Pro Full indir

Photodontics, diş hekimleri ve ortodontistler için özel olarak tasarlanmış pek çok özelliğe sahip ThumbsPlus motoru kullanan dayanan bir diş görüntüsü yönetim sistemidir. Fotoğraf editörü gibi görünse de program aslında diş düzeltme - efekt verme değil, diş doktorlarının kullanabileceği bir araçtır. Hasta kimliği, hasta adı, ziyaret tarihi, açıklamalar veya tanımlayabileceğiniz diğer veri alanlarını doldurabilirsiniz. Kaplama veya ağartma işleminden sonra dişlerinin nasıl görüneceğini yaklaşık olarak müşterinize gösterin. Farenizin birkaç tıklamasını kullanarak fotoğraf makinenizin fotoğraflarını hızlı bir şekilde yeniden adlandırın.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru