5 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2018
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2018
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı

Diğer KategorilerWordWeb Pro Ultimate Reference Bundle v8.11

WordWeb Pro Ultimate Reference Bundle Full

İngilizce eş anlamlı kelimeler sözlüğü programı WordWeb Pro Ultimate Reference Bundle ile istediğiniz kelimenin eş anlamlısını, zıt anlamlısını, okunuşunu ve yakın anlamlılarını bulabilirsiniz. Gazete ve tercüman işleri ile uğraşanların kullandığı profesyonel bir programdır. Etkili bir İngilizce - İngilizce sözlüktür, İngilizce dili ile yoğun uğraşanların severek kullanabileceği bir yazılımdır. Program ilk olarak kendi hafızasını tarıyor, eğer bulamazsa internette aradığınız kelimeyi size hızla sunuyor. Veritabanında yüzbinlerce kelime bulunmaktadır, iyi kullanımlar.

Sürüm Güncellendi

SD Card Formatter v5.0

SD Card Formatter indir

SD / SDHC / SDXC gibi çeşitli mikro kartları formatlayabileceğiniz basit, tek arayüzden oluşan bir program. Bu ufak araç ile harici kartlarınızı biçimlendirebilirsiniz. Hızlı ve zorlamalı format olarak 2 farklı seçenekten birisini seçebilirsiniz. Programı Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Harici kartlarını biçimlendirmek isteyenler, bunun için bir program arayanlar SD Card Formatter'ı deneyebilirler.

Nuclear Coffee Recover Keys Enterprise v10.0.4.201

Nuclear Coffee Recover Keys Enterprise Full

Recover Keys Enterprise, kaybettiğiniz programların seri numaralarını (serial ve lisans anahtarlarını) bulmanıza yarayan mükemmel bir programdır. Örneğin Adobe Photoshop'u bilgisayarınıza kurdunuz, lisans kodunuzu girmiştiniz ardından programı kaldırmıştınız. Tekrar yüklediğinizde sizden tekrar lisans isteyecektir, Recover Keys Enterprise işle bu noktada devreye girerek bilgisayarınızda daha önceden girilmiş tüm seri numaraları ve lisans anahtarlarını gösterir. Her programcının elinin altında bulundurması gereken bir program diye düşünüyorum. Bir gün lisans anahtarınızı kaybedecek olursanız Recover Keys Enterprise'ye işiniz düşebilir.

Sürüm Güncellendi

Ability Office Pro v6.0.140

Ability Office Professional Full indir

Microsoft Office programına alternatif olarak kullanabileceğiniz, düşük boyutu ile hayat kurtaran bir ofis programı paketidir. Program içerisinde Excel, Powerpoint, Access ve Word'de karşılık gelen yazılımlar yer almaktadır. Ability Office Pro ile aynı zamanda Microsoft Office 2003 / 2007 / 2010 / 2013 belge formatlarını da açabilirsiniz. Arayüzü ile de MS Office'yi andıran Ability Office Pro, ofis programın alternatif arayanların deneyebileceği türden. Yeni versiyonu ile birlikte birçok hata düzeltmesini içeriyor. Bunlar arasında PDF düzenleme ve görüntüleme de mevcut.

My Family Tree v7.7.2.0

My Family Tree indir

Basit ve sezgisel bir arayüz kullanarak soy ağacınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için özenle tasarlanmıştır. Aile geçmişlerini araştırmaya yeni başlayanlar için aile ağacınızı fotoğraflarla, hikayelerle ve her bir kişi hakkında temel bilgilerle görselleştirmek ve paylaşmak için kolay bir yol sağlar. Program, kullanıcıların bu tür belgeleri diğer yardımcı programlardan içe aktarmasına ve çalışmalarını kesintisiz sürdürmelerine olanak tanıyan GEDCOM dosyaları ile harika çalışıyor. Aile bağlantıları, kan akrabaları ile ittifak içinde olanları birbirinden ayırmak için farklı renklerle etiketlenmiş sezgisel olarak görüntülenir.

Automize Enterprise v11.19

HiTek Software Automize Enterprise Full

Automize bir görev zamanlayıcı ve otomasyon programıdır. Kullanımı kolaydır ve hiçbir programlama bilgisi gerektirmez. Bu görev zamanlayıcı ve otomasyon yazılımı ile FTP transferleri, FTP izleme, web siteleri, web sitesi izleme, e-posta kontrol ve gönderme, Telnet, ping, veritabanı, SQL, vb. dahil olmak üzere çeşitli görevleri otomatik hale getirebilirsiniz. Gelişmiş posta, unzip, kopyalama, klasörleri senkronize etme ve dizin ve dosya izleme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Buna ek olarak, zincirleme özelliği sayesinde görevleri sırayla veya çıkış kodlarına bağlı olarak çalıştırabilirsiniz.

AutoKrypt v11.19

HiTek Software AutoKrypt Full indir

Otomasyon için tasarlanmış veri şifreleme yazılımıdır. Verileri, klasörleri veya dosyaları otomatik olarak şifreleyebilir, aynı zamanda şifresini çözebilirsiniz. Bu amaç ile kullanılan program içerisinde birden fazla şifreleme yöntemi bulunuyor. Şifreleme anahtarı, gizli kodlar, şifreleme standartları, genel ve özel anahtar gibi özel şifreler üretip bunları da belirlediğiniz anahtara tabii tutmanızı sağlar. HiTek Software AutoKrypt dosyaları şifreleyebildiği gibi ayrıca şifre çözmek için de kullanılabilir.

HomeBank v5.1.7 Türkçe

HomeBank Türkçe indir

HomeBank, günlük ve aylık finans ayrıntılarınızı kolayca ve etkin bir şekilde yönetmek için kullanılabilen kişisel bir finans ve para yönetimi uygulamasıdır. Gündelik işlemlerinizi analiz etmenize yardımcı olacak yerleşik güçlü filtreleme araçları ve grafikleri vardır. Kullanıcıları tarafından çevrilmiştir 56 dile çevrilmiştir. Küçük bir para birimini varsayılan olarak ayarlayabilir ve ekranı bir bakışta değiştirebilirsiniz. Ayrıca aylık, haftalık gibi birçok giderinizi grafiksel olarak gözlemleyebilirsiniz. HomeBank için kişisel muhasebe programıdır desek yanlış olmaz.

Duplicate Audio Finder v1.0.20.47 (x64)

3delite Duplicate Audio Finder Full indir

Duplicate Audio Finder, bilgisayarınızı taramak ve ses dosyalarınızın çoğaltılmış kopyalarını bulmak için güçlü bir yardımcı programdır. Yinelenen ses bulucu, birbirinin tam bir kopyası olan ses dosyalarını bulacaktır; aynı zamanda, ses dosyalarını içeriğe göre karşılaştırabilir ve farklı çözünürlük, bit hızı veya biçime sahip, ancak aynı sesi içeren ses dosyaları için bir eşleşme verebilir.

Crave World Clock Pro v1.6.4.4

Crave World Clock Pro Full

Crave World Clock, gerçek dünya haritasında büyük şehirler ve saat dilimleri için geçerli saati takip etmenize olanak tanır. İstediğiniz herhangi bir şehrin bulunduğu saati izlemek için Windows masaüstünüze temalı analog ve dijital saatler de ekleyebilirsiniz. Ayrıca dünya saatini harita ile masaüstü duvar kağıdınız olarak ayarlayabilir veya ekran koruyucu olarak kullanabilirsiniz. İçerisindeki zaman bulma aracı, istediğiniz herhangi bir şehir veya ülke için geçerli saati hızla bulmanıza olanak tanır. Hatırlatma aracı ise diğer saat dilimlerine göre randevuları, toplantıları, telefon görüşmeleri vb. hatırlatmaları ayarlamanızı sağlar.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

7 zeytin 1 incir joyetech smok smok alien natura likit one hit wonder

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru