Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2015
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2015
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


PentaLogix CAMMaster Designer v11.10.69

PentaLogix CAMMaster Designer Full indir

Elektronik devre çizen ve elektronik tasarımcılara özel geliştirilmiş bir CAM yazılımıdır. PentaLogix CAMMaster Designer ile PCB kart tasarlayabilir, çalışmalarınızı proje dosyası olarak kayıt edip saklayabilirsiniz. Poligon birleştirme, DFM sistemi, karşılaştırma, otomatik pad, havalandırma gibi pek çok özelliğinin yanı sıra üstün DFM kontrolü sunar. DRC konusunda endüstri standardı haline gelmiş, başarılı bir yazılımdır.

Sürüm Güncellendi

Plexim Plecs Standalone v3.7.5

Plexim Plecs Standalone Full indir

Elektronik sistemlerin zamana göre gösterdiği etkiyi simüle edebilen özgün bir yapıya sahip yazılımdır. Diğer simülasyon platformlarından bağımsız olarak çalışan Plexim Plecs Standalone, size tek bir ortamda kompleks elektrik devreleri ve gelişmiş kontroller modellemek için çözüm sunar. Termal modelleme, özel optimize modu, devre tamamlama ve simüle etme gibi özellikleri bulunuyor.

ExpressPCB v7.4.0

ExpressPCB indir

PCB baskı kart tasarım programıdır. ExpressPCB ile baskılı devre kartları oluşturabilir, oluşturduğunuz kartları düzenleyebilir ve bilgisayar destekli PCB tasarımı yapabilirsiniz. Kişisel elektrik projelerinizde kullanarak mühendisler gibi PCB tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Elektrik ile ilgilenenlere özel program, içerisinde hazır birkaç şablon içeriyor. Bu şablonlar üzerinden programı kurcalayarak çözebilir ve PCB çizimlerinizde kullanabilirsiniz. Renklendirme, proje dosyası olarak kaydetme, bileşen ekleme gibi pek çok içeriği mevcuttur. Ücretsizdir.

HDL Works HDL Desing Entry EASE v8.3 R4

HDL Works HDL Desing Entry EASE Full

Grafiksel HDL tasarım aracıdır. Program ile blok diyagramları oluşturabilir, doğruluk tabloları açabilir ve HDL tabloları birleştirebilirsiniz. Tasarım ve doğrulama araçlarını bir arada sunan yazılım, HDL işleri ile ilgilenenler için üretilmiş. PCB pin ataması, FPGA tanımlama, VHDL / Verilog tasarım araçları gibi içerikleri mevcuttur. Dahili IO derleyicisi, metin editörü, PCB arka panellerini otomatik bağlama ve HTML olarak dışarıya çıktı alma imkanı sunar.

Autodesk AutoCAD Electrical 2017 HF3

Autodesk AutoCAD Electrical 2017 HF3 Full ISO (x86 / x64)

Daha fazla elektrik aracı sunan bir başka Autodesk ürünüdür. Program ile elektrik devreleri tasarlayabilir, CAD ile birleştirerek projelerinizde kullanabilirsiniz. AutoCAD Electrical yazılımı çoğunlukla devre tasarlamak ve yapılan bu tasarımları otomatikleştirmek için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra içerisindeki araçlar ile kumanda türü devreler hazırlayabilirsiniz. CAD yazılımlarında dünya lideri firmanın elektrik ile uğraşanlar için geliştirmiş olduğu özel bir yazılım.

Altium Designer v16.1.9 B221

Altium Designer Full indir

Altium Designer, PCB türü elektronik devre kartı tasarlayabileceğiniz bir programdır. Yazılım ile elektronik şemalar hazırlayabilir, devre kontrolü yapabilir, birçok proje gerçekleştirebilirsiniz. Altium Designer dünya genelinde pek çok PCB tasarımcısı tarafından tercih edilmektedir, amacına uygun yazılımlar arasında yer alır. Bu tür elektronik sistem geliştirmeye meraklı olanlar full olarak indirebilir, kullanabilirler.

Sürüm Güncellendi

E3.series 2016 v17.00

Zuken E3.series 2016 Full indir

Havacılık, Otomasyon, Makine, Savunma gibi sanayilerde kullanılan gelişmiş elektronik bir CAD yazılımıdır. Zuken E3.series ile aynı anda pek çok CAD dosyası ile birlikte çalışabilir, hidrolik akış şeması sistemleri oluşturabilir, kablo veya konnektör plan çizimlerinizi yapabilirsiniz. Program alanında en çok bilinenler arasında yer alıyor. Eğer arıyorsanız indirebilir kullanabilirsiniz. E3.series ile oluşturduğunuz projeleri ayrıca PLM ve PDM sistemleri ile entegrasyonunu yapabiliyorsunuz.

CadSoft Eagle Professional v7.6.0

CadSoft Eagle Professional Full indir

CadSoft Eagle Professional güçlü ve gelişmiş bir baskı devre tasarlama programıdır. Elektronik ile ilgilenenler için özel ve bulunmaz programlar arasındadır. Bu yazılım ile ana kartlar tasarlayabilir, çalışabilirlik kontrolü yapabilirsiniz. Sürükle bırak şeklinde kolay bir kullanım sunar. CMOS ve TTL gibi kütüphaneleri destekler. Programda çizim ve şema editörünün yanı sıra Autoroute isimli özel bir modül yer almaktadır. CadSoft Eagle Professional ayrıca birçok firmanın kullandığı bir PCB kart tasarım yazılımıdır.

Sürüm Güncellendi

ProfiCAD v8.4.1 Türkçe

ProfiCAD Türkçe Full indir

ProfiCAD bir elektronik diyagram oluşturma programıdır. Bu yazılım ile akış diyagramları oluşturabilir, elektronik projelerinizi bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. 700'den fazla sembol desteği bulunan ProfiCAD, düşük sistem gereksinimi ister. Devre çizimi ile uğraşanların kullandığı programlardan birisidir. Sürükle bırak desteği ve Türkçe dil olması nedeniyle zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Sürüm Güncellendi

Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator v2.2.1

Sidelinesoft NL5 Circuit Simulator Full indir

Elektronik devre simülatör yazılımıdır. Onlarca karmaşık parametre içeren NL5 Circuit Simulator, bileşen modelleri kullanarak elektronik devrelerin simülasyonunu gerçekleştirir. SPICE tabanlı simülatörlerin aksine NL5 Circuit Simulator oldukça farklıdır. Şematik yineleme ve gerçekleştirme yapmak için de tercih edilir. Fizibilite tasarımı ve üstün performansı, devre şemaları ile uğraşanlar için büyük kolaylıklar sağlayacaktır.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru