Güncel Alet Çantası

CCleaner
PC Temizlik Programı

Flash Player
Flash Oynatma Aracı

Skype
Videolu Görüşme Programı

Aimp
MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office
Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape
Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020
Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome
Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019
En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security
Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro
Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020
Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe
Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader
Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro
Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack
Sistem Kodek Paketi

DirectX 12 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR
Arşivleme ve Arşiv Açma

Elektrik bölümü okuyan öğrencilerin, profesyonellerin ve kart baskı devre işleri yapan mühendisler için paylaştığımız elektrik - elektronik programları. Bu programlar ile zamandan tasarruf edin, işlerinizi kolaylaştırın.


Autodesk EAGLE Premium v9.6.0 (x64)

Autodesk EAGLE Premium Full (64-bit)

PCB tasarımı Autodesk EAGLE Premium ile artık çok kolay. Autodesk EAGLE Premium yazılımı ile PCB tasarımı üzerine her şeyi yapın. Her mühendis için güçlü, kullanımı kolay araçlar sizi bekliyor. Modern PCB yönlendirme araçlarıyla karmaşık kart düzenlerinde hızlanın. Şematik ve PCB arasında senkronize kalan alt devreleri hızla yeniden kullanın. Elektronik şemalarınızı eksiksiz bir PCB mizanpajı ve şematik düzenleme araçları, kütüphane içeriği ve topluluk odaklı özelliklerle hayata geçirin.PentaLogix ViewMate Pro v11.16.43

PentaLogix ViewMate Pro Full indir

Profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir CAM yazılımıdır. Filtreleme, ipek ekran kırpma, flaş ile çekim, katmanlı yapı, dairesel enterpolasyon, d-kodlarını değiştirebilme, diyafram listelerini birleştirme, katman hizalama, herhangi bir yere boyut ve metin girebilme, karmaşık verileri şekillendirme gibi çeşitli özellikler sunar. PentaLogix ViewMate Pro ile devrenizin neye benzeyeceğini daha fazla tahmin etmenize gerek yok, hepsini kendisi hallediyor.

Sürüm GüncellendiProteus Professional SP3 v8.9 SP0 B27865

Proteus Professional Full indir

Proteus Professional bir PCB kart tasarım programıdır. Güçlü bir render motoruna sahip bu yazılım elektrik mühendislerince tercih edilmektedir. Bu iş için dokümantasyon merkezi olarak hizmet veren ve tam projeler arasında tekrar kullanılmak üzere şablon oluşturmak için tercih edilir. Proteus Professional, popüler 35'in üzerinde hazır şematik klipler oluşturabilir. PCB devreler için PADS ASCII desteği sunar. İstek üzerine eklenmiştir.

Sürüm GüncellendiAutodesk AutoCAD Electrical 2020 64 Bit Full

Autodesk AutoCAD Electrical 2020 Full İndir (x64)

Mühendislik ve elektrik - elektronik alanlarında kullanılan bir başka Autodesk ürünüdür. AutoCAD alt yapısı ile kullanılan bu dev yazılım ile elektronik tasarımlarınızı yapabilir, devre ve baskı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmasını bilmek gerek tabiki, zira eğitim seti de bulunan dev bir yazılımdan bahsediyoruz. Program sadece 64 bit destekliyor. İndireceğiniz dosya içerisinde kurulum ve aktivasyon da mevcut.LabVIEW 2018 SP1 F3 (x86 / x64)

LabVIEW Full indir (32 - 64 bit)

LabVIEW bir sistem tasarım yazılımıdır. Mühendis ve bilim adamlarının üretkenliğini, verimliliğini hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Grafiksel arayüzünde kod mühendisleri rahatlıkla çalışabilir, şematik çizimlerini gerçekleştirebilirler. Ölçüm analizi, enstrüman kontrolü, FPGA teknolojisi, test ve doğrulama gibi birçok aracı barındırır. LabVIEW yazılımı otomasyona yepyeni bir yaklaşım getirmektedir.

Sürüm GüncellendiProfiCAD v10.0.2.0 Türkçe

ProfiCAD Türkçe Full indir

ProfiCAD bir elektronik diyagram oluşturma programıdır. Bu yazılım ile akış diyagramları oluşturabilir, elektronik projelerinizi bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. 700'den fazla sembol desteği bulunan ProfiCAD, düşük sistem gereksinimi ister. Devre çizimi ile uğraşanların kullandığı programlardan birisidir. Sürükle bırak desteği ve Türkçe dil olması nedeniyle zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Sürüm GüncellendiSynaptiCAD Product Suite v20.31

SynaptiCAD Product Suite Full indir

SynaptiCAD Product Suite; diyagram akışı, Verilog simülasyonu, Verilog derleyici, Testbench zamanlama ve oluşturma programıdır. Bunlar nedir diyeceksiniz, bilen bilir diyelim. Şayet program da kullanıcısına, meraklısına özel. Elektrik mühendislerinin kullandığı söylenmiş. VHDL ve Verilog arasında çeviri yapabiliyormuş. Yine Verilog ve VHDL kodu oluşturabiliyormuş. İçerisinde profesyonel veri sayfası editörü, zamanlama diyagramı editörü ve dalga çevirme aracı bulunuyor. Proje analizinde ve devre tasarımlarınızı çizerek oluşturabilyormuşsunuz.

Sürüm GüncellendiLTspice XVII Build 03.05.2017

LTspice XVII indir

LTspice hem öğrencilere hem de profesyonel elektronik mühendislerine basitten kompleks anahtarlama regülatörleri ve devre simülasyonları tasarlamaya yardımcı olabilir. Kullanıcılar, bu SPICE devre simülatörü yardımıyla kendi entegre devre şemalarını oluşturabilir ve test edebilirler. Dirençler, kondansatörler, endüktörler ve diyotlar, kablolar, BUS muslukları, metin kutuları, etiketler ve benzeri gibi bir devreye eklenebilen önceden tanımlanmış bileşenlerden oluşan çeşitli kütüphanelere sahiptir. LTtspice, kendi elektrik devrenizi tasarlayıp teste açacağınız güvenli bir ortam sağlar. Hızlı bir şekilde özellikleriyle ve tasarıma entegre edilebilecek çeşitli bileşenlerden haberdar olursunuz, tasarımınızın sınırsız olmasını sağlarsınız.Circuit Design Suite Power Pro v14.1.31

Multisim & Ultiboard (Circuit Design Suite) Power Pro Full

Circuit Design Suite, elektronik devrelerin tasarımında dünyadaki en popüler yazılımlardan birisidir. Profesyonel işlevler ve basitlik sunar. Basit masaüstü sistemlerinden kurumsal ağ sistemlerine kadar genişletilebilirlik işlevleri ile karakterize bir yapıya sahiptir. Bu, bu dikkat çekici programın eğitim amaçlı ve kompleks elektronik cihazların endüstriyel olarak üretilmesi için yaygın olarak kullanıldığını gösteriyor.PentaLogix CAMMaster Designer v11.12.9

PentaLogix CAMMaster Designer Full indir

Elektronik devre çizen ve elektronik tasarımcılara özel geliştirilmiş bir CAM yazılımıdır. PentaLogix CAMMaster Designer ile PCB kart tasarlayabilir, çalışmalarınızı proje dosyası olarak kayıt edip saklayabilirsiniz. Poligon birleştirme, DFM sistemi, karşılaştırma, otomatik pad, havalandırma gibi pek çok özelliğinin yanı sıra üstün DFM kontrolü sunar. DRC konusunda endüstri standardı haline gelmiş, başarılı bir yazılımdır.

Sürüm Güncellendi

Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.