5 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2018
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2018
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı

Diğer KategorilerGolaem Crowd v6.2.3 for Maya (2016 / 2017 / 2018)

Golaem Crowd for Maya Full (2016 / 2017 / 2018)

Golaem Crowd, Autodesk Maya yazılımı için geliştirilmiş nüfus ekleme eklentisidir. Golaem, birkaç tıklama ile binlerce dünyayı akıllı ve yönlendirilebilir dijital karakterlerle doldurmayı kolay hale getiriyor. Golaem, çekimleri kısa sürede ve sınırlı bir bütçeyle doldurmanıza yardımcı olur. Sanatçıyı göz önünde bulundurarak inşa edilen Golaem, sanata odaklanmalarını sağlamak için tekrarlayan hantal görevleri otomatikleştirir. Özel karakterlerinizi ve hareketlerinizi Golaem ile kullanın. İnsanlar, atlar ve biniciler, böcekler, bisikletler, robotlar gibi her türlü karakteri canlandırın.

Serif Affinity Designer v1.6.3.99 (x64)

Serif Affinity Designer Full indir (64-bit)

Affinity Designer, şuan piyasada mevcut olan en hızlı, pürüzsüz ve en hassas vektör grafik tasarım yazılımlarından birisidir. Eğer markalaşma, konsept sanat, baskı projeleri, simgeler, UI, UX veya web mock up'lar üzerinde çalışıyorsanız, Affinity Designer, Windows'da çalışma biçiminizde devrim yaratacak. İnanılmaz hassas kalem aracından süper pürüzsüz degrade aracına kadar profesyonel bir vektör tasarım uygulamasında ihtiyacınız olan tüm araçları bu yazılımda bulabilirsiniz. Uyumlu ve kayan UI modları da dahil olmak üzere, odaklanmış, tamamen özelleştirilebilir bir çalışma alanı sunan Affinity Designer, istediğiniz şekilde çalışmanıza olanak tanır. Esnek mizanpajlar için düzenli ve özel 2D ve izometrik ızgaralar ekleyin, birden fazla tasarım üzerinde aynı anda çalışın ve Split Screen ve Full Screen gibi özelliklerden yararlanın.

Nevercenter Silo Professional v2.5.2 (x64)

Nevercenter Silo Professional Full (64-bit)

Silo 2, organik olarak yüksek poligon modelleri şekillendirmek ve sert kenarlı yüzeyleri tam olarak kontrol etmek arasında çaba sarf etmeden geçiş yapabilen, odaklanmış bir 3D modelleme uygulamasıdır. Video oyunları ve filmler için 3B karakter oluşturmaktan 3D mimari fikirleri hızlı bir şekilde araştırmaya kadar her şey için kullanılabilir. Silo, 3D modelleme zenlerini, temiz, odaklanmış bir çevre ve uzun yıllar boyunca geliştirilen bir aerodinamik araç seti aracılığıyla sanatçılara getiriyor. Silo, 3D modelleme zenlerini, temiz, odaklanmış bir çevre ve uzun yıllar boyunca geliştirilen bir aerodinamik araç seti aracılığıyla sanatçılara getiriyor.

CSI PERFORM 3D v7.0.0

CSI PERFORM 3D Full indir

Geleneksel olarak, depreme dayanıklı tasarım, doğrusal elastik analizi kullanarak kuvvet temelli olmuştur. Esnek olmayan analiz kullanan yerinden olmaya dayalı tasarım prosedürleri ASCE 41, "Mevcut Binaların Sismik Rehabilitasyonu" nda belirtilmiştir. ASCE 41 mevcut binaların yenilenmesi için geçerlidir, ancak bu prosedürler yeni binaların tasarımına uygulanabilir. PERFORM-3D, ASCE 41'deki prosedürleri uygular. Ancak, PERFORM-3D yer değiştirme tabanlı tasarımın uygulanması için genel bir araçtır. ASCE 41 ile sınırlı değildir.

LEGO Digital Designer v4.3.11

LEGO Digital Designer indir

Çocuklar için 3D logo tasarım programıdır. Geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, yeni bağlantı, daha gerçekçi yapılar, teknik uyumluluk, geliştirilmiş bina ve animasyonlar gibi bir dizi geliştirmeler ve yeni özellikleri barındıran LEGO Digital Designer, çocuklarınızın bilgisayar üzerinden legolarla tasarım yapmasını sağlar. Devir bilgisayar devri. Küçükken legolarla oynardık şimdi ise çocuklar dijital ortamdan oynuyor olacak. Hayat ne garip. Gittikçe artan sayıda LEGO ürünlerinin arkasındaki sanal tasarım platformu da yine LEGO Digital Designer olarak belirtilmiş.

Virtual Vertex Muster 8 v8.6.18 (x86 / x64)

Virtual Vertex Muster Full indir

Muster 8, film üretimi, oyun geliştirme ve görsel efekt endüstrisi için bir render farm yönetimi sistemidir. Render farm nedir öncelikle buna bakmak lazım. 3D animasyon ve modellemenin ardından render işlemi başlar bildiğiniz üzere. Fakat render kısmı çok uzun sürebilir, hatta günler alabilir. Bu noktada birden fazla bilgisayarın işlemci gücünden yararlanmanız gerekebilir. Render farm işlemini yani birden fazla bilgisayarın işlem gücünü kullanabilmek için Virtual Vertex Muster yazılımını deneyebilirsiniz.

Abvent Twinmotion 2018.2.9407 (x64)

Abvent Twinmotion Full (64-bit)

Piyasadaki en basit, en hızlı ve yenilikçi çapraz platform sanallaştırma, 3D modelleme ve VR içerik üretme yazılımıdır. Twinmotion 2018, projenin büyüklüğü ve karmaşıklığı, ekipmanı ve bilgisayar becerileri ne olursa olsun mimarlık, inşaat, kentsel planlama ve peyzaj alanlarında uzman kişiler için geliştirildi. ARCHICAD® ve Autodesk Revit® ile doğrudan senkronizasyon özelliği bulunuyor. Tek bir tıklama ile 3D model geometrisini, organizasyon ve hiyerarşi ile BIM'in mimari nesneleri hakkındaki tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Mootools Polygon Cruncher v11.02

Mootools Polygon Cruncher Full

Polygon Cruncher, Autodesk, VIZ, LightWave Modeler, Inspire 3D ve 3DS Max gibi ünlü programlarla çalışacak bir eklentidir. Yazılım ile mevcut nesnelerdeki poligonların sayısını değiştirebilir ve bunların uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Dokular hakkındaki bilgiler korunurken, kullanılabilir tüm ayrıntıları nesne içinde saklamanıza izin verir. OpenGL görünümüyle, optimizasyon sonuçlarını tamamen kontrol edebilirsiniz.

Autodesk SketchBook Pro v7.0.5 (x86 / x64)

Autodesk SketchBook Pro Full indir (32 / 64-bit)

Çeşitli çizim araçları ve fırçaları ile birlikte başlı başına dijital çizim programları arasında yer alan Autodesk SketchBook Pro ile kendinize özgün tasarımlar yapabilirsiniz. Ürün tasarımı, karakter boyama, taslak ve not hazırlama gibi pek çok konuda bu yazılımdan istifade edebilirsiniz. Ağırlıkla tablet ve grafik tablet kullanıcılarının yakından bildiği bu yazılımın bilgisayar versiyonunu da kullanabilirsiniz. Dijital çizime meraklıysanız, çeşitli fırçalar ile kaliteli tasarımlar ortaya çıkarmak istiyorsanız siz de deneyebilirsiniz. 32 ve 64 bit olarak sisteminize uygun sürümü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz buyurun.

Autodesk NAVISWORKS Products 2018 (x64)

Autodesk NAVISWORKS Products 2018 Full (Manage / Simulate)

Mimari ve inşaat projelerinin incelenmesi, üretilmesi ve yönetilmesi için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu program yardımı ile tasarım malzemelerinin kalitesini kontrol edebilir ve inşaat risklerini değerlendirebilirsiniz. İnşaat işlerinin modellenmesi ve kontrollerinin yapılması da mümkündür. Bilinen tüm tasarım ve inşaat bilgilerini toplayıp analiz edebilir ve doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Autodesk NAVISWORKS Products Manage ve Simulate olarak 2 farklı yazılımdan oluşmaktadır.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

7 zeytin 1 incir joyetech smok smok alien natura likit one hit wonder

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru