Şuradasınız: » »

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2017
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


ANSYS Products v18.1 (x64)

ANSYS Products Full (x64)

ANSYS, ürün tasarımlarının imalat ortamında ve gerçek dünya ortamlarında nasıl hareket edeceğini tahmin etmek için kullanılan mühendislik simülasyon çözümlerini tasarlar, geliştirir, pazarlar ve küresel olarak destekler. Entegre, modüler ve genişletilebilir çözümler grubu, çok çeşitli endüstrilerdeki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılar. ANSYS Products yazılımı, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler işler.

ANSYS SpaceClaim 2017.1 R18.1 SP0 (x64)

ANSYS SpaceClaim 2017 + DesignSpark Mechanical Full (x64)

ANSYS SpaceClaim, altta yatan teknolojisi sayesinde herkesin geometri oluşturmasına, düzenlemesine ve onarmasına olanak tanır. SpaceClaim ile 3D modelleme çalışmalarınız, iş akışınız nerede olursa olsun, hızlı, kolay, esnek ve faydalı olur. Yazılım sayesinde tasarım, mühendislik, üretim, 3B baskı ve simülasyonda iş akışlarını hızlandıran gelişmelere dikkat edeceksiniz. SpaceClaim'ın merkezi İngiltere, Fransa, Almanya ve Japonya'daki ofisleri bulunan Concord, Massachusetts'tedir ve yetkili bayilerden oluşan bir ağ tarafından tüm dünyada temsil edilmektedir.

Rhinoceros 5 SR14 v5.14.00505.23090 (x64)

Rhinoceros 5 SR14 Full indir (64 bit)

3D modelleme yazılımıdır. Rhinoceros 5 ile tasarım yapabilir, 3D modellemeler yapabilir, mevcut model üzerinde analiz çalışmaları ve projeler geliştirebilirsiniz. 3D çizim konusunda içerdiği araçlar sayesinde çalışmalarınızda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Hayal edebileceğiniz herhangi bir şekli veya nesneyi Rhinoceros 5 ile bilgisayar ortamında modelleyebilirsiniz. Profesyonel bir geliştirme ortamı sunar. Poligon kafeslerini görüntü edebilir. Karmaşıklığın önüne geçer ve donanım hızlandırıcısını kullanarak üstün performans sunar.

Sürüm Güncellendi

Solid Angle Maya to Arnold for Maya v2.0.0.1

Solid Angle Maya to Arnold for Maya 2015 / 2016 / 2016.5 / 2017

Arnold for Maya (veya MtoA), Arnold Render aracına Maya standart arabiriminden bir köprü sağlar. MtoA şimdi Arnold 5.0 çekirdeğiyle birlikte gönderiliyor ve artık daha güçlü. EXR desteği, nHair için XGen entegrasyonu, tekstüre edilebilir geometrik ışıklar, gölge yakalayıcı, geçiş efektleri, stil dokuları ve Maya yazılımı ile sorunsuz entegrasyon sunar. Yazılım ayrıca hacim oluşturma desteği de sunar.

SOFiSTiK 2016 R2 SP 2016-5

SOFiSTiK Full indir (x64)

SOFiSTiK, inşaat projelerinin dünya çapında hesaplanması, tasarımı ve inşası için önde gelen bir yazılım geliştiricisi olup, sivil ve yapısal mühendislik modelleme, analiz, tasarım ve detaylandırma için güncellenmiş güncel FEA yazılımını yayınlamıştır. SOFiSTiK, en eksiksiz FE paketlerinden biridir ve neredeyse tamamını kapsar Tüm yapısal mühendislik içeriklerini barındırır. Mesela bina, köprüler, temeller, tünelleme, membranlar gibi. Hhafif ve dinamik bir uygulama olmakla birlikte tasarım kodu kontrolleri, 18 uluslararası kod desteği barındırır.

Redshift v2.0.79 x64

Redshift Render Full indir (x64)

Redshift, çağdaş üst düzey 3D üretiminin spesifik taleplerini karşılamak için inşa edilen dünyanın en hızlı render yazılımlarından birisidir. Redshift, GPU'nun inanılmaz bilgisayar performansını ve verimliliğini kullanarak, oluşturma işlemini çarpıcı bir şekilde hızlandırarak daha hızlı yineleme ve daha gerçekçi 3D deneyimi sunar. Her ölçekteki üretici bireyi ve stüdyoyu desteklemek üzere uyarlanmış olan Redshift, güçlü özelliklere sahip bir paket sunar ve endüstri standardı CG uygulamaları ile entegredir.

SAP2000 Ultimate v19.1.0 B1321

SAP2000 Ultimate Full indir (x86 / x64)

SAP2000, her tür yapısal sistemin analizi ve tasarımı için ideal, genel amaçlı kullanılan mühendislik yazılımıdır. 2D'den 3D'ye kadar basit geometriden karmaşığa kadar değişen temel ve gelişmiş sistemler mühendislik sürecini basitleştiren ve düzene sokan, pratik ve sezgisel bir nesne tabanlı modelleme ortamı kullanılarak modellenebilir, analiz edilebilir, tasarlanabilir ve optimize edilebilir çeşitli araçlar sunar. Entegre modelleme şablonları, kod tabanlı yükleme atamaları, gelişmiş analiz seçenekleri, tasarım optimizasyon prosedürleri ve özelleştirilebilir çıktı raporları, SAP2000'i pratik profesyoneller için özellikle kullanışlı kılmak için güçlü bir platformda koordine eder.

Autodesk DWG TrueView 2018 (x86 / x64)

Autodesk DWG TrueView 2018 Full (x86 / x64)

Teknolojideki ilerlemelere bağlı olarak, çoğu proje, özel bilgisayar uygulamaları yardımıyla tasarlanmıştır. Koşullara bağlı olarak, belirli bir projeyi, tüm CAD uygulamasını çalıştırmanıza gerek kalmadan görüntülemeniz ve analiz etmeniz gerekebilir; zaman ve kaynak alabilir. Şans eseri, Autodesk DWG TrueView gibi araçlardan yararlanarak AutoCAD'te tasarlanmış projelere göz atabilirsiniz.

BRL-CAD v7.26.0 (x86 / x64)

BRL-CAD indir (x86 / x64)

Grafik tasarımcılar ve 2B ve 3B yapı oluşturma ve işleme ile uğraşanlar, bu tür özellikler sunacak merkezi bir platform arıyor olabilir. BRL-CAD, 2D ve 3D nesneleri modellemek ve işlemek için çözüm sağlamak üzere tasarlanmış bir CAD yardımcı programıdır. Gelişmiş işleme yetenekleri ve ayrılmış geometri kütüphaneleri ile kapsamlı bir paket sunar. MGED, RtWizard ve Archer şeklinde 3 ana modüle sahiptir. Her biri mekansal nesne boyutlarını tanımlamak, işleme seçeneklerini seçmek ve gerçek 3D düzenleme gerçekleştirmek için uygun bir ortam sağlar.

Vectr v0.1.15 (x86/x64)

Vectr indir (x86 / x64)

Vectr, ilginç bir logo ile tanışmaya başlayacağınız bir uygulamaya ait simgeleri tasarlamaya kadar pek çok projeye uyabilen, ölçeklenebilir ve etkileyici etkileyici grafikler oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz vektör yazılımıdır. İster aktif bir teknoloji blog yazarı olun veya bir web tasarımcısı olarak çalışıyorsanız, farklı projelerde aynı veya benzer grafik öğelerini kullanmanız gerektiği durumlarla bu programı tercih edebilirsiniz. Modern arayüzü ile içe ve dışa aktarma konusunda size yardımcı olacaktır.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru