Şuradasınız: » »

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2017
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2366

High-Logic FontCreator Professional Full

Hiç kendi fontunuzu oluşturmak istemiş miydiniz? High-Logic FontCreator Professional ile OpenType fontlar oluşturabilir ve kendi tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Yazı tipi yapma programı da diyebiliriz. Kolay bir arayüz üzerinde harf harf kendi fontunuzu oluşturacak, ardından buna bir isim verecek ve bilgisayarınıza kaydedeceksiniz. Harikulade programlar arasında, tasarımcı arkadaşlara önerilir.

Sürüm Güncellendi

Reallusion CrazyTalk Animator v3.12.1719.1

Reallusion CrazyTalk Animator Full indir

Popüler tasarım animasyon yazılımıdır. Bu yazılım ile kendi animasyonlarınızı kolaylıkla üretebilirsiniz. Fotoğraflardan kendi aktörlerinizi oluşturabilir ve animasyonu kolaylaştıran birçok özelleştirilebilir içeriği kullanabilirsiniz. Reallusion CrazyTalk Animator ile 2D olan herhangi bir fotoğrafa 3D efekti vererek anime edebilir ve görüntüyü konuşturabilirsiniz. İlginç programlar arasında yer alan bu yazılım çeşitli şablonlarda içeriyor.

Sürüm Güncellendi

DAZ Studio Pro v4.9.4.115

DAZ Studio Pro Full indir (x86 / x64)

DAZ Studio Pro, OpenGL desteği ile birlikte bir karakter modelleme, tasarım yazılımıdır. Gerçeğe en yakın karakter ve alan modelleme işlemlerinizi DAZ Studio Pro ile sorunsuzca halledebilirsiniz. Kullanım açısından bilir kişilere yönelik bir yazılım. Oyun tasarımcıları da bu programdan yararlanabilirler. OBJ, OBZ, JPG, DSI, PNG, TIFF, BMP ve BHV dosya formatlarını destekler. Sahneleme ve efektlendirme yapılabilir. Sürükle bırak desteği sunar. Ayrıca güçlü bir render motoruna sahiptir. Dosya içerisinde serial ve keygen ekli olarak verilmiştir. Addons adı verilen eklenti paketi de mevcuttur. 32 ve 64 bit linkleri ayrı olarak sunulmuştur buyurun.

Sürüm Güncellendi

Autodesk Inventor Professional 2017 (x64)

Autodesk Inventor Professional 2017 Full (64-bit)

Autodesk Inventor Professional 2017, mekanik 3D çizimlerinizde en büyük yardımcınız olacak başarılı bir Autodesk ürünüdür. Artık patentlenmiş ve tescillenmiş marka haline gelen yazılım, 3D mekanik şekil veya proje çizim imkanı sunar. Bunun yanında kullanışlı araçları ile size yardımcı olur. Elektrik projeleri için sıkça kullanılan yazılımlar arasındadır. Sanal modelleme işlemlerinizi de Autodesk Inventor Professional 2017 ile yapabilmeniz mümkündür buyurun.

ANSYS Products v18.1 (x64)

ANSYS Products Full (x64)

ANSYS, ürün tasarımlarının imalat ortamında ve gerçek dünya ortamlarında nasıl hareket edeceğini tahmin etmek için kullanılan mühendislik simülasyon çözümlerini tasarlar, geliştirir, pazarlar ve küresel olarak destekler. Entegre, modüler ve genişletilebilir çözümler grubu, çok çeşitli endüstrilerdeki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılar. ANSYS Products yazılımı, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler işler.

ANSYS SpaceClaim 2017.1 R18.1 SP0 (x64)

ANSYS SpaceClaim 2017 + DesignSpark Mechanical Full (x64)

ANSYS SpaceClaim, altta yatan teknolojisi sayesinde herkesin geometri oluşturmasına, düzenlemesine ve onarmasına olanak tanır. SpaceClaim ile 3D modelleme çalışmalarınız, iş akışınız nerede olursa olsun, hızlı, kolay, esnek ve faydalı olur. Yazılım sayesinde tasarım, mühendislik, üretim, 3B baskı ve simülasyonda iş akışlarını hızlandıran gelişmelere dikkat edeceksiniz. SpaceClaim'ın merkezi İngiltere, Fransa, Almanya ve Japonya'daki ofisleri bulunan Concord, Massachusetts'tedir ve yetkili bayilerden oluşan bir ağ tarafından tüm dünyada temsil edilmektedir.

Rhinoceros 5 SR14 v5.14.00505.23090 (x64)

Rhinoceros 5 SR14 Full indir (64 bit)

3D modelleme yazılımıdır. Rhinoceros 5 ile tasarım yapabilir, 3D modellemeler yapabilir, mevcut model üzerinde analiz çalışmaları ve projeler geliştirebilirsiniz. 3D çizim konusunda içerdiği araçlar sayesinde çalışmalarınızda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Hayal edebileceğiniz herhangi bir şekli veya nesneyi Rhinoceros 5 ile bilgisayar ortamında modelleyebilirsiniz. Profesyonel bir geliştirme ortamı sunar. Poligon kafeslerini görüntü edebilir. Karmaşıklığın önüne geçer ve donanım hızlandırıcısını kullanarak üstün performans sunar.

Sürüm Güncellendi

Solid Angle Maya to Arnold for Maya v2.0.0.1

Solid Angle Maya to Arnold for Maya 2015 / 2016 / 2016.5 / 2017

Arnold for Maya (veya MtoA), Arnold Render aracına Maya standart arabiriminden bir köprü sağlar. MtoA şimdi Arnold 5.0 çekirdeğiyle birlikte gönderiliyor ve artık daha güçlü. EXR desteği, nHair için XGen entegrasyonu, tekstüre edilebilir geometrik ışıklar, gölge yakalayıcı, geçiş efektleri, stil dokuları ve Maya yazılımı ile sorunsuz entegrasyon sunar. Yazılım ayrıca hacim oluşturma desteği de sunar.

SOFiSTiK 2016 R2 SP 2016-5

SOFiSTiK Full indir (x64)

SOFiSTiK, inşaat projelerinin dünya çapında hesaplanması, tasarımı ve inşası için önde gelen bir yazılım geliştiricisi olup, sivil ve yapısal mühendislik modelleme, analiz, tasarım ve detaylandırma için güncellenmiş güncel FEA yazılımını yayınlamıştır. SOFiSTiK, en eksiksiz FE paketlerinden biridir ve neredeyse tamamını kapsar Tüm yapısal mühendislik içeriklerini barındırır. Mesela bina, köprüler, temeller, tünelleme, membranlar gibi. Hhafif ve dinamik bir uygulama olmakla birlikte tasarım kodu kontrolleri, 18 uluslararası kod desteği barındırır.

Redshift v2.0.79 x64

Redshift Render Full indir (x64)

Redshift, çağdaş üst düzey 3D üretiminin spesifik taleplerini karşılamak için inşa edilen dünyanın en hızlı render yazılımlarından birisidir. Redshift, GPU'nun inanılmaz bilgisayar performansını ve verimliliğini kullanarak, oluşturma işlemini çarpıcı bir şekilde hızlandırarak daha hızlı yineleme ve daha gerçekçi 3D deneyimi sunar. Her ölçekteki üretici bireyi ve stüdyoyu desteklemek üzere uyarlanmış olan Redshift, güçlü özelliklere sahip bir paket sunar ve endüstri standardı CG uygulamaları ile entegredir.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru