24 Mayıs tarihinde Letsupload tüm dosyalarımızı silmiştir. 7 yıldır Turbobit vermemizin amacı hiçbir dosyamızı silmemesi ve uzun ömürlü olarak saklamasıdır. Durumunuz müsait ise premium almanızı tavsiye ediyoruz. Bu süreçte Turbobit'in yanına alternatif olarak artık Uptobox linkleri veriyoruz. Eskiye yönelik linkleri güncellemeye devam ediyoruz. Bu nedenle de yorumlara geç dönüş yapıyoruz ve günlük paylaşımımız oldukça azaldı. Süreç ile alakalı desteğiniz için teşekkür ederiz.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


Reallusion Cartoon Animator v4.2.1709.1 Pipeline

Reallusion Cartoon Animator Pipeline + İçerik Paketi Full

Cartoon Animator (eski adıyla CrazyTalk Animator, o da sitede mevcut) hem giriş hem de verimlilik için tasarlanmış bir 2D animasyon yazılımıdır. Görüntüleri animasyonlu karakterlere dönüştürebilir, ifadelerinizle karakterleri kontrol edebilir, sesten Lipync adı verilen animasyonları oluşturabilir, 3D paralaks sahneleri gerçekleştirebilir, 2D görsel efektler üretebilir, içerik kaynaklarına erişebilir ve karakterleri hızlı bir şekilde özelleştirmek ve içerik oluşturmak için kapsamlı bir Photoshop boru hattı kullanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Fresco 2020 v1.6.0.111 (x64)

Adobe Fresco Full indir (64-bit)

En yeni dokunma ve stylus cihazlar için tasarlanan Adobe Fresco, tamamen doğal bir çizim ve boyama deneyimi sağlamak için devrim niteliğindeki yeni canlı fırçalara ek olarak dünyanın en büyük raster ve vektör fırça koleksiyonunu içerir. Sanatçılar, illüstratörler, tasarımcılar ve animasyon yaratıcıları ile çizim ve resim zevkini keşfetmek ya da sanatını geliştirmek isteyen herkes kullanabilir. Dokunmatik ekrana sahip bir Windows kullanıyorsanız bu program ile tadından yenmez çizimler çıkarabilirsiniz. Eğer dokunmatik bir ekrana sahip değilseniz mouse ile kullanabilmeniz mümkün.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Character Animator 2020 v3.3.0.109

Adobe Character Animator 2020 Full (64-bit)

Adobe firmasının yıllardır geliştirmekte olduğu animasyon yazılımıdır. Adobe Character Animator isimli bu dev yazılım ile kendinize özgün bir karakter çizebiliyor, çizmiş olduğunuz karaktere de kendi hareketlerinizi tanımlayarak ortaya eğlenceli animasyonlar çıkarabiliyorsunuz. Üstün yapay zeka motoru sayesinde Adobe Character Animator kendine özgün animasyonlarını üretmek isteyenler için geliştirilmiş.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


V-Ray Next v4.30.02 for 3DS Max 2016-2021

V-Ray Next for 3DS Max 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021

Ünlü grafik animasyon yazılımı Autodesk 3DS Max programının 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020 / 2021 versiyonları için geliştirilmiş, üstün ve gerçekçi render motoru ile ün salmış V-Ray Next yazılımının ilgili sürümlerini konu devamında bulabilirsiniz. Sahnelerinizi analiz edebilir, NVIDIA AI Denoiser özelliği ile yapay zeka motorundan sonuna kadar yararlanabilir, tamamen etkileşimli profesyonel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Meraklısına özel yazılımın son sürümüdür buyurun.

Ekleyen: Meliksah_2006


SketchUp Pro 2020 v20.1.229 (x64)

SketchUp Pro 2020 Full indir (64-bit)

3D modelleme ve grafik çizimlerinde yararlanabileceğiniz, eskiden Google adı altında piyasaya sunulan dev çizim yazılımıdır. Son sürümü ile birlikte SketchUp Pro 2020 çok daha esnek bir hal aldı. Program ile hem amatör hemde profesyonel kullanıcılar diledikleri gibi çizim yapabilirler. Bir zamanlar merak ettiğimden denemişliğim vardır, örneğin hayalinizdeki evi veya arabayı yada aklınıza gelen her şeyi SketchUp Pro 2020 ile tasarlayabiliyorsunuz. Bilgisayar başında program kurcalamayı seviyorsanız mutlaka SketchUp Pro programını da deneyin.

Ekleyen: Meliksah_2006


Adobe Illustrator 2020 v24.1.2.408

Adobe Illustrator 2020 Full (64-bit)

Vektörel olarak çalışabileceğiniz Adobe Illustrator, logo ve görsel grafiklere dair ne varsa tasarlayabileceğiniz bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. İlk sürümlerinden bu yana grafik tasarımında adeta piyasanın lideri haline gelen yazılım, bunu sunduğu basit araçlara borçludur. Şayet grafik işlemlerinde sıkça adı geçer ve internetten hazır şablonları indirirken bu yazılımın .AI uzantısı karşımıza sık sık çıkar. Sitede eğitim seti de mevcut, bir inceleyin derim.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


CSI SAP2000 Ultimate v22.0.0 B1587

CSI SAP2000 Ultimate v22.0.0 Build 1587 Full İndir

Güçlü 3D nesne modelleme ortamının yanı sıra piyasanın ve sektörün lider analiz yazılımı CSI SAP2000, 30 yıldır ilk çıktığı günden bu yana son teknoloji analizleri ile eş anlamlı hale gelmiştir. Eigen ve Ritz analizleri, katener kablo analizi, fiber menteşelerle malzeme doğrusal olmayan analiz, çok katmanlı doğrusal olmayan kabuk elemanı, burkulma analizi, aşamalı çökme analizi, sürüklenme kontrolü için enerji yöntemleri, hıza bağlı amortisörler, taban izolatörleri, plastisite ve doğrusal olmayan segmental yapı analizini destekler.

Ekleyen: Meliksah_2006


CSI SAP2000 v21.1.0.1543

CSI SAP2000 v21.1.0.1543 Full Sürüm indir

Ünlü statik hesaplama programı CSI SAP2000 yazılımının 21.sürümüdür. Program sadece 64 bit desteklidir. Yazılım meraklısına özel, sektörde lider programlar arasındadır. Statik analizlerde tercih edilir. Mühendislerin çekmecesinde yer alır. İçerdiği üstün analiz yetenekleri ve animasyon haline getirerek oluşturduğu sunumlar, bu konuda sektör içerisinde CSI SAP2000 programını liderler arasına taşımaktadır.

Ekleyen: Meliksah_2006


iClone Character Creator v3.01.1016.1

iClone Character Creator Full indir

Bir 3D karakter oluşturma programıdır. Gerçek zamanlı animasyon çalışmalarınız veya oyunlarınızda kullanacağınız 3D karakterler için iClone Character Creator yazılımını tercih edebilirsiniz. Gerçekçi insansı modeller oluşturabilir, karakterlerin giyimleri veya aksesuarları ile dokuları birleştirebilirsiniz. Hızlı başlangıç için içerisinde pek çok araç barındıran yazılım, gayet profesyonel ve benzersiz bir 3D karakter oluşturma ortamı sunmakta. Saç, sakal, bıyık gibi bir insan yüzü veya kol, bacak, göğüs gibi insan vücudunda aklınıza gelebilen tüm tasarımları yapabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


High-Logic FontCreator Professional v13.0.0.2627

High-Logic FontCreator Professional Full

Hiç kendi fontunuzu oluşturmak istemiş miydiniz? High-Logic FontCreator Professional ile OpenType fontlar oluşturabilir ve kendi tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Yazı tipi yapma programı da diyebiliriz. Kolay bir arayüz üzerinde harf harf kendi fontunuzu oluşturacak, ardından buna bir isim verecek ve bilgisayarınıza kaydedeceksiniz. Harikulade programlar arasında, tasarımcı arkadaşlara önerilir.

Sürüm Güncellendi


3D çizim, tasarım, animasyon, CAM - CAD gibi grafik programlarını bu kategoride bulabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.