Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2018
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2018
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı

Diğer Kategoriler3D Organon Anatomy 3.0.0 ISO

3D Organon Anatomy ISO Full indir

İskelet, bağlar, kas, arteryel, venöz, sinir, lenfatik, kalp, solunum, sindirim, endokrin, üriner, reprodüksiyon, duyu organları ve deri (cilt) sistemleri içeren her şey dahil anatomi uygulamasıdır. Klinik, topografik ve sistemlere dayalı anatomi öğrenmek için hepsi bir arada çözüm sunan 3D Organon Anatomy sayesinde insan anatomisini öğrenebilecek, araştırmalarınızda bu dev kaynaktan yararlanabileceksiniz. 3D görüntüleme, seçilen yapıları gizleme veya soldurma, tekli veya çoklu mod seçimi, 3D modelleri döndürme, kaydırma ve yakınlaştırma / uzaklaştırma gibi pek çok özelliği içerir.

AlterImage v2.31

Seattle Software Design AlterImage Full indir

Microsoft Windows için yenilikçi, patentli bir grafik programıdır. AlterImage "morphing", özellikle estetik plastik cerrahlar, kozmetik cerrahlar, dermatologlar ve insan yüzünün ve vücudun dijital görüntülerini değiştirmek için hızlı ve kullanımı kolay bir alete ihtiyaç duyan diğer kişiler için tasarlandı. AlterImage ile, kozmetik cerrahinin prosedürlerini benzetirken, ağırlık kaybı simülasyonları yapmak, insan görüntüsünü morphleştirirken ve başka türde simülasyon yapmak için bir önceki ve sonraki görüntüyü kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Photodontics Pro v1.0 B2240

Photodontics Pro Full indir

Photodontics, diş hekimleri ve ortodontistler için özel olarak tasarlanmış pek çok özelliğe sahip ThumbsPlus motoru kullanan dayanan bir diş görüntüsü yönetim sistemidir. Fotoğraf editörü gibi görünse de program aslında diş düzeltme - efekt verme değil, diş doktorlarının kullanabileceği bir araçtır. Hasta kimliği, hasta adı, ziyaret tarihi, açıklamalar veya tanımlayabileceğiniz diğer veri alanlarını doldurabilirsiniz. Kaplama veya ağartma işleminden sonra dişlerinin nasıl görüneceğini yaklaşık olarak müşterinize gösterin. Farenizin birkaç tıklamasını kullanarak fotoğraf makinenizin fotoğraflarını hızlı bir şekilde yeniden adlandırın.

Fitness Manager v9.7.3

Fitness Manager Full indir

Spor müdürlerinin veya spor klüplerinin kullanabileceği bir spor yöneticisi programıdır. Bilgisayarınızda bir spor müdürü görevi gören yazılım ile yeni üyeler kayıt edebilir, öğrenciler veya çalışanlar için ücret detayları girebilir, kişisel sağlık detaylarını girebilir, tarihi olarak rapor toplayabilir, maaş listesi oluşturabilir, günlük spor işlerinizi yönetebilirsiniz. Program aynı zamanda LAN ile çoklu bilgisayar bağlantılarında çalışabilmekte ve spor kulübünüz varsa bunun için kişileri eklemenize imkan tanımakta.

Sürüm Güncellendi

BioSolveIT SeeSAR v5.0

BioSolveIT SeeSAR Full indir

Tıp ile uğraşanların molekül ve proje dosyalarını görüntü edebileceği bir yazılımdır. BioSolveIT SeeSAR, interaktif görsel bileşik önceliklendirmenin yanı sıra evrimsel bir araçtır. Yapı tabanlı tasarımı, tıp çalışmalarınızda başarı olasılığını yükseltecektir. 3D gerçek zamanlı olarak molekül dosyalarını bilgisayarınızda açabilir, parametrelerini değiştirebilir, tıp ile ilgili hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Visible Body 3D Human Anatomy Pack 08.01.13 Full

Visible Body 3D Human Anatomy Pack 08.01.13 Full - 789 MB

Doktorlar, üniversite öğrencileri veya tıp alanında ilgisi olanlar için yapılmış efsanevi bir program paketidir. Visible Body 3D Human Anatomy Pack içerisinde 4 adet yazılım yer almaktadır. İnsan vücudunu kemik ve kas bakımından oldukça detaylı bir şekilde inceleyebilir, bu alanda merakınız varsa giderebilir ve bilginize bilgi katabilirsiniz. Visible Body 3D Human Anatomy Pack içerisindeki her biri 100'lerce TL değerindeki bu paketi kaçırmayın deriz. Özellikle tıp alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız buyurun, 3D olarak insan vücudunu inceleyin.

BoneLab 3D v2.3.36

BoneLab 3D, Next Dimension Imaging firmasının en eski ve bilinen 3D insan vücudu programıdır. Genellikle hastahaneler ve tıp öğrencileri tarafından sıklıkla kullanılan BoneLab 3D, içerdiği 275'den fazla insan kemiği ile 3D önizleme yapma imkanı tanıyor. İnsan vücudundaki kemiklerin İngilizce açıklamalarına bakabilir, araştırmalarınıza farkındalık katabilirsiniz. Program ile aynı zamanda istediğiniz kemik üzerinde notlar alabilirsiniz.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru