24 Mayıs tarihinde Letsupload tüm dosyalarımızı silmiştir. Güncel filehost duyurumuzu mutlaka inceleyiniz.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2020

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Racaty linklerinden memnun musunuz ?

Ekleyen: Meliksah_2006


CoolUtils Total PDF Converter v6.1.0.27

CoolUtils Total PDF Converter Full indir

Coolutils Total PDF Converter, ismi üzerinde bir PDF dönüştürme yazılımıdır. Program ile csv, html, doc, txt, excel, tıff vb. uzantılardaki dosyalarınızı PDF'ye, aynı şekilde PDF dosyalarınızı yine bu uzantılara dönüştürebiliyorsunuz. Coolutils Total PDF Converter kolay kullanım ve basit bir arayüz sunuyor. PDF dönüştürme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde. Alternatifleri de sitede mevcut.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


pdfMachine Ultimate v15.39

Broadgun pdfMachine Ultimate Full indir

PDF oluşturma, yazıcıdan yazdırma, PDF birleştirme, sesli ve metinli açıklamalar ekleme gibi konularda kullanabileceğiniz düşük boyutlu bir PDF programıdır. pdfMachine Ultimate ile orijinal PDF belgesindeki bütünlüğü koruyarak düzenleme yapabilir, butonlar ve çeşitli metin balonları ekleyerek açıklamalı PDF dökümanları oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda mevcut PDF belgesini de düzenleyebilirsiniz. Broadgun Software firmasının bir ürünü.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Able2Extract Server v3.0.14.0

Investintech Able2Extract Server Full

Herhangi bir PDF belgesini isterseniz yerel görüntü formatlarına, dilerseniz Excel elektronik tablolarına veya düzenlenebilir Word formatlarına dönüştürüp kullanabileceğiniz bir yazılım. Yerel ve taranan PDF'leri hızlı ve doğru bir şekilde dönüştürmek için Investintech'in PDF sunucu teknolojisini kullanın. Sınırsız dönüştürme yapın, PDF dosyalarını birbiri arasında hızla dönüştürün ve Excel, Word, HTML veya diğer metin formatlarında çıktı alın. Gelişmiş OCR özelliğinin yanı sıra taranan PDF belgelerini aranabilir hale de getirebiliyorsunuz.

Ekleyen: Meliksah_2006


FlipBuilder Flip PDF Professional v2.4.9.33

FlipBuilder Flip PDF Professional Full

Flash ve HTML5 desteği sunan FlipBuilder Flip PDF, hem bir PDF dönüştürme programı hem de 3D şeklinde çevirmeli PDF kitap oluşturma programıdır. FlipBuilder Flip PDF ile PDF belgelerinizi sayfa sayfa tarayarak bir kitap haline getirebilir ve Flash / HTML formatlarında kayıt edebilirsiniz. PDF belgesine etiket ekleme ve önizleme yapma gibi özellikleri mevcuttur. FlipBuilder Flip PDF sayesinde 3D çevirmeli PDF belgeleri yapabiliyor olacağız.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


PDF Replacer Pro v1.8.2

PDF Replacer Pro Full

Bu kullanışlı araç ile birden çok PDF belgesindeki metni, yeni metinle kolayca değiştirebilir ve ayrıca değiştirilen metin yazı tipini ve kalın, italik, altı çizili ve çizgi gibi metin süslemelerini değiştirebilirsiniz. PDF belgesinin tamamı yerine yalnızca bazı PDF sayfalarındaki metni değiştirmek istiyorsanız, PDF Replacer size yalnızca seçilen sayfalarınızı kolayca değiştirmenizi sağlayan sayfa aralığı seçeneğini de sunar. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerine ek olarak PDF Replacer, neredeyse tüm ülkelerin 50'den fazla dilinde oluşturulan PDF'leri de destekler.

Ekleyen: Meliksah_2006


PDFCool Studio v5.34 B200507

PDFCool Studio Full

PDFCool Studio programı PDF dosyalarınız için geliştirilmiş mükemmel bir program. PDFCool Studio ile PDF dosyalarınızı düzenleyebilir, şifreleyebilir, karşılaştırabilir, dönüştürebilir ve daha bunun gibi birçok işlemi hızla yapabilirsiniz. PDFCool Studio yazılımı PDF dökümanları ve belgeleri ile çok ilgilenenler için tavsiye edilir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


PDF Annotator v8.0.0.808

PDF Annotator Full

PDF Annotator ile doğrudan PDF döküman belgelerinizde herhangi bir PDF sayfasını açarak düzenleme işlemleri yapabilir, ve açıklamalar ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz belgelerinizi daha sonra tekrar PDF olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz PDF dökümanlarınızı yine PDF Annotator ile e-posta olarak gönderebilirsiniz. Programda çok basit bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Minimal bir tasarıma sahip ve sürükle - bırak desteği sunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Bluebeam Revu eXtreme 2019.1.16

Bluebeam Revu eXtreme Full

AEC iş akışları için tasarlanmış ödüllü PDF oluşturma, düzenleme, biçimlendirme ve işbirliği teknolojisi sunan profesyonel PDF yazılımıdır.. Proje yaşam döngüsü boyunca biçimlendirme verilerini kullanarak proje verimliliğini artırın ve verimliliği artırmak için iş akışı süreçlerini hızlandırın. Dosya dönüştürmeyi basitleştirin.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Coolutils PDF Splitter v5.2.0.14

Coolutils PDF Splitter Full

Elle manuel veya otomatik olarak PDF belgelerinizi bölümleyebileceğiniz, bu kategorideki programları ile ünlü Coolutils firmasının bir başka PDF yazılımıdır. Bu araç ile örneğin fatura girişleri yapıyor ve faturaların sadece ilk sayfalarını kullanıyorsanız toplu bir biçimde bölümleme yapabilirsiniz. Böylece tek tek dosyaları açıp, aralarından ayıklama yapmanız gerekmez. Bu bağlamda Coolutils PDF Splitter yazılımı PDF bölümleme yaparak yani sayfa ayırarak size büyük kolaylık sağlar.

Ekleyen: Meliksah_2006


Sejda PDF Desktop Pro v7.0.1

Sejda PDF Desktop Pro Full

Sejda PDF Desktop Pro, kullanmayı seveceğiniz basit ve üretken bir PDF yazılımıdır. PDF görevlerinizde size yardımcı olacak tam özellikli. Sejda PDF Desktop günlük sınırlar dahilinde hızlı bir biçimde kullanılabilir. Premium özellikler ve sınırsız kullanım için Sejda PDF Desktop Pro yazılımını tercih ederek hem zamandan tasarruf edebilir hemde iş akışınızı hızlandırabilirsiniz. PDF belgelerine görüntü veya metin filigranı ekleyebilir veya gri tonlamalı hale getirebilirsiniz.


İşi gücü PDF belge, döküman olanların derdine deva olan kategorimiz. PDF programları kategorimizde aradığınız PDF yazılımını bulabilir ve üzerinde işlemler yapabilirsiniz.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.