24 Mayıs tarihinde Letsupload tüm dosyalarımızı silmiştir. Turbobit'in yanına alternatif olarak artık Uptobox linkleri veriyoruz. Eskiye yönelik linkler güncellenmeye devam ediyor.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Ekleyen: Meliksah_2006


App Builder 2020.72 (x64)

App Builder Full indir (64-bit)

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Scientific Toolworks Understand v5.1.1018

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


Anthemion Software DialogBlocks v5.16

Anthemion Software DialogBlocks Full indir

DialogBlocks, Windows, Linux, Mac veya desteklenen başka bir wxWidgets platformunda dağıtım için hızlı bir şekilde profesyonel görünümlü iletişim kutuları, sihirbazlar ve çerçeveler oluşturmanıza olanak tanıyan büyüklük tabanlı bir kaynak düzenleyicisidir. Program ile yeniden boyutlandırılabilir, taşınabilir iletişim kutuları oluşturabilir, menü çubuğu ve araç çubuğu ile komple çerçeveler oluşturabilirsiniz. Meraklısına özel bir program.

Ekleyen: Meliksah_2006


Notepad++ v7.8.3 Türkçe

Notepad++ Türkçe indir

Notepad++, Windows'un not defteri aracına mükemmel bir alternatif olmaktan çok daha öte bir yazılımdır. Web geliştirici ve programcıların da sıklıkla kullandığı yazılımlar arasındadır. Program ile PHP, CSS, HTML, C+, C# gibi daha onlarca uzantıyı açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alanında en çok kullanılan programlardan birisidir. Türkçe dil desteklidir ve açık kaynak kodludur. Kod renklendirme gibi güzel özellikleri vardır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


EditPlus v5.3.2542 (x64)

EditPlus Full indir

EditPlus bir metin editörüdür. HTML, PHP, Java editörü ve Hex görüntüleyici olarak bilinir. Windows içindir. Alternatifleri gibi iyi bir şekilde hizmet verebilir. Windows'un not defteri aracı yerine kullanabilirsiniz. EditPlus aynı zamanda web tasarımcılar ve programcılar için güçlü özellikler sunar. HTML önizleme ve Hex görüntüleme özelliği başlıca özelliklerindendir. Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


MathWorks Matlab R2019b v9.7.0.1190202 (x64)

MathWorks Matlab R2019b Full İndir (64-bit)

Çeşitli karmaşık matematiksel işlemlerin yapımında kullanılan dev yazılımdır. Ağır performans gerektiren bazı hesaplama işlemlerinde MathWorks MATLAB kullanılıyor. İletişim sinyali işleme, görüntü ve video olasılığı hesaplama, cebir işlemleri, istatistik, fonksiyonel analizler, filtreleme, sayısal entegrasyon ve optimizasyon gibi pek çok özelliği sunuyor. Programlama - geliştirme kategorisindeki en ağır yazılımlardan birisidir diyebiliriz, sitemizde eski versiyonları da bulunuyor.

Ekleyen: Meliksah_2006


Emurasoft EmEditor Professional v19.4.0

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, jаvascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Ekleyen: Meliksah_2006


SlickEdit Pro 2018 v23.0.2.0 (x64)

SlickEdit Pro Full İndir (64-bit)

SlickEdit Pro ile büyük veya karmaşık projeler oluşturun ve hata ayıklaması yapın. Sürüm kontrolü entegrasyonu ve güçlü dosya farklılaştırma araçları ile senkronize kalın. Tüm projenizin sembolleri hızlı ve kolay arama ayrıca analiz ve gezinme için etiketlenir. Hangisini seçerseniz seçin hızlı başlatma, akıllı düzenleme özellikleri ve artırılmış üretkenlikten yararlanabilirsiniz. Yazılım ile C ++, Objective-C, Java, jаvascript, PHP, XML veya HTML için kaynak biçimlendirme seçenekleri üzerinde çok ince kontroller sağlayabilirsiniz.

Ekleyen: Meliksah_2006


Text Editor Pro v7.1.0

Text Editor Pro - Ücretsiz Kod Düzenleme Yazılımı

Text Editor Pro, 50'den fazla komut dosyası için sözdizimi vurgulayan, kapsamlı ve kullanımı kolay bir metin düzenleme aracıdır. C++, COBOL, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve diğerleri gibi 50'den fazla programlama dilini destekler. Bu özellik tek başına Text Editor Pro'yu neredeyse her programcının ilgisini çekebilecek paha biçilmez bir araç haline getirir. Dillerden herhangi birini kolayca açılır menüden seçebilir, yeni bir belge oluşturabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Uygulama açılan birden çok belgeyi yönetebilir ve ayrı sekmelerde görüntüler.

Ekleyen: Meliksah_2006


Notepad SX Pro v1.4.6

Notepad SX Pro Full - Windows Not Defteri Alternatifi

NotePad SX Pro oldukça hızlı, güçlü, kullanıcı dostu arayüze sahip, sekmeli sistem sunan düz bir metin editörüdür. NotePad SX Pro, yalnızca standart Windows Not Defteri'nin görünümünü değiştirmekle kalmaz, çeşitli programlama işlerinizde de size yardımcı olur. Sunmuş olduğu basit ve işlevsel arayüzü sayesinde notlarınızı alırken altı-üstü çizili halde veya kalın, italik gibi çeşitli metin biçimlendirme formatlarıyla içerik ekleyebilirsiniz. Özellikle sekmeli arabirim için bile kullanılır diye düşünüyorum. Buyurun deneyin.


Windows üzerinde kullanabileceğiniz, programlama ve geliştirme araçları bu kategoride. Eğer programcıysanız yada meraklısıysanız işinize yarayacak onlarca yazılım bulunuyor.


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.