5 YAŞINDA

Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2018
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox Quantum
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2018
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı

Diğer KategorilerSAPIEN PowerShell Studio 2018 v5.5.148

SAPIEN PowerShell Studio 2018 Full (x86 / x64)

SAPIEN PowerShell Studio, Windows PowerShell için önde gelen editör ve araç oluşturma ortamı sunar. Görsel olarak PowerShell GUI araçları oluşturabilir, komut dosyalarını çalıştırıp EXE formatına çevirebilir, mevcut işlevlerinizden veya yardım dosyalarından modüller yapabilir, hata ayıklayıcıyı kullanabilir, yazılım oluşturabilir, projelerinize kaynak kontrol entegrasyonu yapabilirsiniz. 32-bit ve 64-bit PowerShell entegrasyonu sunan yazılım Windows PowerShell 2.0 - 5.0'ı destekler.

SAS v9.4

SAS Full indir

Basitleştirilmiş ancak sofistike olan SAS® 9.4, herkes için bir şeyler içeriyor. Yüksek performans analitiği, bulut ortamlarında konuşlandırma yeteneği, standartlaştırılmış veri yönetimi ve ihtiyacınız olanlardan çok daha fazlasını size sunuyor. Sadece bir örnek değil, tüm verilerinizden bilgi edinin. Ve sorularınızı hassaslaştıracak ve kararların doğruluğunu iyileştirmek için cevaplarınızı hızlı bir şekilde alın. İstatistik ve veri yönetiminde kullanılan, yüksek boyuta sahip meraklısına özel bir program.

AbyssMedia ScriptCryptor Compiler v4.0.6.1

AbyssMedia ScriptCryptor Compiler Full indir

ScriptCryptor, VBS veya JS dosyalarınızdan bağımsız, açık kaynak kodlu uygulamalar üretmenizi sağlar. VBScript veya JScript dosyalarını EXE dosyalarına dönüştürebilir, komut dosyalarınızın kaynağını Blowfish algoritması ile şifreleyebilirsiniz. Projeleriniz dönüştürüldükten sonra, başka kullanıcılar tarafından değiştirilemez veya görüntülenemezler. ScriptCryptor Compiler, açıklaması, şirket adı, sürüm bilgileri ve hatta uygulama simgesi gibi EXE dosyasındaki çeşitli kaynakları ayarlamanıza izin verir. Ek olarak, derlenmiş EXE dosyasına herhangi bir dosya ekleyebilir ve yürütme sırasında kullanabilirsiniz.

Visual Studio Ultimate 2013 Update 4 Türkçe

Visual Studio Ultimate 2013 Update 4 Türkçe Full indir

Microsoft'un programcılar için geliştirmiş olduğu dev bir geliştirme platformudur. Visual Studio Ultimate ile bilgisayar, mobil ve diğer platformlar dahil hayaliniz ile sınırlı birçok uygulama geliştirebilirsiniz. Elbette belirli diller var, bunları bilmek gerekiyor. Kod yazarak hata ayıklama yapabiliyor, yardımcı araçları kullanabiliyor, tüm bunların yanı sıra Web için uygulama ve site oluşturabiliyorsunuz. C++, C# gibi birçok dili destekler. 2013 olarak lanse edilen, son güncellemesini yani 4. güncellemeyi içeren versiyonudur. Türkçe dil desteklidir.

Sürüm Güncellendi

IDA Pro v7.0.170914

IDA Pro Full indir

Birçok yazılım güvenlik uzmanının aşina olduğu, hata ayıklayıcı, derleyici bir program. IDA Pro, UTF-8 kullanan, gerçek anlamda uluslararası bir uygulamadır. Python ve IDC senaryolarınızda size yardımcı olacak bir uyumluluk katmanı içerir. Ters mühendislik dediğimiz işlemlerde de kullanılabilir. Programlama ve kodları incelemede size yardımcı olur.

Embarcadero RAD Studio Tokyo Architect v10.2.2

Embarcadero RAD Studio Tokyo Architect Full

Uygulama ve veri tabanı geliştirme için önde gelen yazılım çözümü sağlayıcısı olan Embarcadero Technologies, birçok yeni özellik ile RAD Studio Tokyo Architect yazılımını üretti. Delphi, esnek Cloud hizmetleri ve geniş IoT bağlantısı ile çapraz platform yerel uygulama geliştirme için en güçlü nesne Pascal IDE ve bileşen kitaplığıdır. Windows 10 için güçlü VCL kontrolleri sağlar ve Windows, Mac ve Mobile için FMX geliştirme sağlar. Delphi, Windows, macOS, iOS, Android ve Linux'ta hızlı kaynak kodu geliştirme için yerli derleyiciler ve bileşen kitaplıklarıyla birleşince, Modern Nesne Pascal dilinin gücü, okunabilirliği ve esnekliğini isteyen geliştiriciler için bir seçimdir.

App Builder 2017.83

App Builder Full indir

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Wing IDE Professional v6.0.4

Wingware Wing IDE Professional Full indir

Wing IDE Professional, profesyonel programcılar için tasarlanmış tam özellikli bir Python IDE'dir. Güçlü editör, kod istihbaratı, yeniden yapılandırma, hata ayıklama, arama, birim testi, proje yönetimi ve revizyon kontrol özellikleri içerir. Editör penceresi merkezi fikstür olan Wing IDE düzeni basittir. Destekleyici bölmeler, kaynak tarayıcı, çalışma zamanı çıktısı ve hata ayıklama bölmeleri ve benzeri çevre üzerinde düzenlenmiştir. Wingware'in hata ayıklayıcısı yapılandırılabilir. Örneğin, hata ayıklayıcıyı bir özel durum oluştuğunda durduracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak istisnai veya nihai hükümler yürürlüğe girmeden önce; veya hata ayıklayıcıyı bu maddelerin çalışmasına izin verecek şekilde yapılandırabilir ve ardından yürütmeyi durdurabilirsiniz. Ayrıca, hata ayıklayıcı izleme sistemini bir nesnenin içeriğini yalnızca o nesne bağlamda görüntülenecek şekilde yapılandırabilir veya nesneyi geçerli bağlamından bağımsız olarak gösterebilirsiniz.

Scientific Toolworks Understand v4.0.872

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Notepad++ v7.2.1 Türkçe

Notepad++ Türkçe indir

Notepad++, Windows'un not defteri aracına mükemmel bir alternatif olmaktan çok daha öte bir yazılımdır. Web geliştirici ve programcıların da sıklıkla kullandığı yazılımlar arasındadır. Program ile PHP, CSS, HTML, C+, C# gibi daha onlarca uzantıyı açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alanında en çok kullanılan programlardan birisidir. Türkçe dil desteklidir ve açık kaynak kodludur. Kod renklendirme gibi güzel özellikleri vardır.

Sürüm Güncellendi
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

7 zeytin 1 incir joyetech smok smok alien natura likit one hit wonder

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru