Güncel Alet Çantası

CCleaner
PC Temizlik Programı

Flash Player
Flash Oynatma Aracı

Skype
Videolu Görüşme Programı

Aimp
MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office 2016
Güncel Ofis Yazılımı

Photoscape
Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2018
Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome
Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2016
En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security
Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Plus
Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2018
Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe
Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader
Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro
Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack
Sistem Kodek Paketi

DirectX 12 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR
Arşivleme ve Arşiv Açma

Program Kategorileri   Program Kategorileri  

Oyun Kategorileri   Oyun Kategorileri  

Mobil Kategorileri   Mobil Kategorileri  

Film Kategorileri   Film Kategorileri  

Belgesel Kategorileri   Belgesel Kategorileri  

İnceleme Kategorileri   İnceleme Kategorileri  

Diğer Kategoriler   Diğer Kategoriler  


Scientific Toolworks Understand v5.0.972

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiApp Builder 2018.131

App Builder Full indir

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm GüncellendiAbyssMedia ScriptCryptor Compiler v4.1.0.0

AbyssMedia ScriptCryptor Compiler Full indir

ScriptCryptor, VBS veya JS dosyalarınızdan bağımsız, açık kaynak kodlu uygulamalar üretmenizi sağlar. VBScript veya JScript dosyalarını EXE dosyalarına dönüştürebilir, komut dosyalarınızın kaynağını Blowfish algoritması ile şifreleyebilirsiniz. Projeleriniz dönüştürüldükten sonra, başka kullanıcılar tarafından değiştirilemez veya görüntülenemezler. ScriptCryptor Compiler, açıklaması, şirket adı, sürüm bilgileri ve hatta uygulama simgesi gibi EXE dosyasındaki çeşitli kaynakları ayarlamanıza izin verir. Ek olarak, derlenmiş EXE dosyasına herhangi bir dosya ekleyebilir ve yürütme sırasında kullanabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiMathWorks Matlab R2018a (64 Bit)

MathWorks Matlab R2018a Full indir (64-bit)

Havacılık, otomotiv ve bilgisayarlı çeşitli otomasyon sistemlerinde kullanılan yazılımlardan birisidir. 4.nesil programlama dili olarak da anılan Matlab, geniş çapta bilgisayar mühendislerine hitap eder. Kullanımı oldukça yaygındır. Bunun nedeni, sade ve daha anlaşılır bir ortam sunmasıdır. Çeşitli matematiksel işlemler yapabilir ve üstün algoritmalar kullanarak farklı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sitede eğitim seti de mevcut.Emurasoft EmEditor Professional v18.1.1

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, jаvascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm GüncellendiRed Gate .NET Reflector v10.0.11.910

Red Gate .NET Reflector Full indir

Red Gate NET Reflector, mevcut çerçeveler ve kütüphaneler kullanılarak, tekerleği yeniden icat etmeden işleri hızlı bir şekilde yapmanın harika bir yoludur. Yazmamış olduğunuz kodu kullanmayla ilgili sorunlarda, belgelere bağımlı olduğunuzda ve hata ayıklaması durumunda işlem yapmaktır. Belgeler genellikle eksik veya eksiktir ve hata ayıklama kendi kodunuzun durduğu yerde durur. Bu eski bir kod tabanı ile daha da kötüleşir. .NET Reflector, zaman tasarrufu sağlar ve birlikte çalıştığınız tüm .NET kodunun kaynağını görmenize ve hata ayıklamanıza izin vererek geliştirmeyi basitleştirir.PilotEdit v12.0.0

PilotEdit Full (x86 / x64)

Hex düzenleme, görüntüleme ve metin editörü işlevi gören başarılı bir uygulamadır. Program ile C#, C++, Java, HTML, CSS, XML, Phyton, VB, ASP, PHP gibi yüzlerce türde dosyayı düzenleyebilirsiniz. Düzenlemenin yanı sıra bulundurduğu dahili hata ayıklaması ile kodlarınızdaki hatalara bakabilirsiniz. Meraklısına özel program, Notepad++ alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. İlgili düzenlenen kodları karşılaştırma yapabilir, isterseniz dahili AES-256 bit şifrelemesi ile güvenle saklayabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiOxygen XML Editor v20.1.2018080903 (x86 / x64)

Oxygen XML Editor Full (x64 / x86)

oXygen XML Editor mevcut en iyi XML editörüdür ve XML yazma ve geliştirme araçlarının kapsamlı bir setini sunar. Yeni başlayanlardan XML uzmanlarına kadar çok sayıda kullanıcıyı barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Birden çok platformda, tüm önemli işletim sistemlerinde ve bağımsız bir uygulama veya Eclipse eklentisi olarak kullanılabilir. OXygen XML Editor'ı tüm XML tabanlı teknolojilerle birlikte kullanabilirsiniz ve XML belgeler oluşturmak, düzenlemek ve yayınlamak için çok çeşitli güçlü araçlardan yararlanabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiEmbarcadero RAD Studio 10 Seattle Architect Update 1

Embarcadero RAD Studio 10 Seattle Architect Update 1 Full

Embarcadero® RAD Studio ™ 10 Seattle, Windows 10, Mac, Mobile, IoT ve Object Pascal ve C ++ kullanarak daha fazla veriye zengin, hiper bağlı, görsel olarak çekici uygulamalar oluşturmanın ve güncellemenin en hızlı yoludur. Yeni Windows 10 VCL Denetimleri, VCL ve FMX UI Stilleri ve bildirimler gibi UWP (Evrensel Windows Platformu) hizmetleri gibi birçok özelliği etkinleştirerek, uygulamalarınızı ve müşterilerinizi Windows 10'a hızlı ve kolay bir şekilde adapte edin.Notepad++ v7.5.5 Türkçe

Notepad++ Türkçe indir

Notepad++, Windows'un not defteri aracına mükemmel bir alternatif olmaktan çok daha öte bir yazılımdır. Web geliştirici ve programcıların da sıklıkla kullandığı yazılımlar arasındadır. Program ile PHP, CSS, HTML, C+, C# gibi daha onlarca uzantıyı açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alanında en çok kullanılan programlardan birisidir. Türkçe dil desteklidir ve açık kaynak kodludur. Kod renklendirme gibi güzel özellikleri vardır.

Sürüm Güncellendi


Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

film izle yabancı dizi izle

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.