Güncel Alet Çantası

CCleaner
PC Temizlik Programı

Flash Player
Flash Oynatma Aracı

Skype
Videolu Görüşme Programı

Aimp
MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office
Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape
Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2019
Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome
Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019
En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security
Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro
Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2019
Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe
Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader
Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro
Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack
Sistem Kodek Paketi

DirectX 12 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR
Arşivleme ve Arşiv Açma

Windows üzerinde kullanabileceğiniz, programlama ve geliştirme araçları bu kategoride. Eğer programcıysanız yada meraklısıysanız işinize yarayacak onlarca yazılım bulunuyor.


Scientific Toolworks Understand v5.1.999

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiApp Builder 2019.40

App Builder Full indir

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm GüncellendiSlickEdit Pro 2018 v23.0.2.0 (x64)

SlickEdit Pro Full İndir (64-bit)

SlickEdit Pro ile büyük veya karmaşık projeler oluşturun ve hata ayıklaması yapın. Sürüm kontrolü entegrasyonu ve güçlü dosya farklılaştırma araçları ile senkronize kalın. Tüm projenizin sembolleri hızlı ve kolay arama ayrıca analiz ve gezinme için etiketlenir. Hangisini seçerseniz seçin hızlı başlatma, akıllı düzenleme özellikleri ve artırılmış üretkenlikten yararlanabilirsiniz. Yazılım ile C ++, Objective-C, Java, jаvascript, PHP, XML veya HTML için kaynak biçimlendirme seçenekleri üzerinde çok ince kontroller sağlayabilirsiniz.Text Editor Pro v7.1.0

Text Editor Pro - Ücretsiz Kod Düzenleme Yazılımı

Text Editor Pro, 50'den fazla komut dosyası için sözdizimi vurgulayan, kapsamlı ve kullanımı kolay bir metin düzenleme aracıdır. C++, COBOL, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve diğerleri gibi 50'den fazla programlama dilini destekler. Bu özellik tek başına Text Editor Pro'yu neredeyse her programcının ilgisini çekebilecek paha biçilmez bir araç haline getirir. Dillerden herhangi birini kolayca açılır menüden seçebilir, yeni bir belge oluşturabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Uygulama açılan birden çok belgeyi yönetebilir ve ayrı sekmelerde görüntüler.Emurasoft EmEditor Professional v18.7.1

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, jаvascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm GüncellendiEditPlus v5.1 B2180

EditPlus Full indir

EditPlus bir metin editörüdür. HTML, PHP, Java editörü ve Hex görüntüleyici olarak bilinir. Windows içindir. Alternatifleri gibi iyi bir şekilde hizmet verebilir. Windows'un not defteri aracı yerine kullanabilirsiniz. EditPlus aynı zamanda web tasarımcılar ve programcılar için güçlü özellikler sunar. HTML önizleme ve Hex görüntüleme özelliği başlıca özelliklerindendir. Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Sürüm GüncellendiNotepad SX Pro v1.4.6

Notepad SX Pro Full - Windows Not Defteri Alternatifi

NotePad SX Pro oldukça hızlı, güçlü, kullanıcı dostu arayüze sahip, sekmeli sistem sunan düz bir metin editörüdür. NotePad SX Pro, yalnızca standart Windows Not Defteri'nin görünümünü değiştirmekle kalmaz, çeşitli programlama işlerinizde de size yardımcı olur. Sunmuş olduğu basit ve işlevsel arayüzü sayesinde notlarınızı alırken altı-üstü çizili halde veya kalın, italik gibi çeşitli metin biçimlendirme formatlarıyla içerik ekleyebilirsiniz. Özellikle sekmeli arabirim için bile kullanılır diye düşünüyorum. Buyurun deneyin.AbyssMedia ScriptCryptor Compiler v4.1.0.0

AbyssMedia ScriptCryptor Compiler Full indir

ScriptCryptor, VBS veya JS dosyalarınızdan bağımsız, açık kaynak kodlu uygulamalar üretmenizi sağlar. VBScript veya JScript dosyalarını EXE dosyalarına dönüştürebilir, komut dosyalarınızın kaynağını Blowfish algoritması ile şifreleyebilirsiniz. Projeleriniz dönüştürüldükten sonra, başka kullanıcılar tarafından değiştirilemez veya görüntülenemezler. ScriptCryptor Compiler, açıklaması, şirket adı, sürüm bilgileri ve hatta uygulama simgesi gibi EXE dosyasındaki çeşitli kaynakları ayarlamanıza izin verir. Ek olarak, derlenmiş EXE dosyasına herhangi bir dosya ekleyebilir ve yürütme sırasında kullanabilirsiniz.

Sürüm GüncellendiMathWorks Matlab R2018a (64 Bit)

MathWorks Matlab R2018a Full indir (64-bit)

Havacılık, otomotiv ve bilgisayarlı çeşitli otomasyon sistemlerinde kullanılan yazılımlardan birisidir. 4.nesil programlama dili olarak da anılan Matlab, geniş çapta bilgisayar mühendislerine hitap eder. Kullanımı oldukça yaygındır. Bunun nedeni, sade ve daha anlaşılır bir ortam sunmasıdır. Çeşitli matematiksel işlemler yapabilir ve üstün algoritmalar kullanarak farklı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sitede eğitim seti de mevcut.Red Gate .NET Reflector v10.0.11.910

Red Gate .NET Reflector Full indir

Red Gate NET Reflector, mevcut çerçeveler ve kütüphaneler kullanılarak, tekerleği yeniden icat etmeden işleri hızlı bir şekilde yapmanın harika bir yoludur. Yazmamış olduğunuz kodu kullanmayla ilgili sorunlarda, belgelere bağımlı olduğunuzda ve hata ayıklaması durumunda işlem yapmaktır. Belgeler genellikle eksik veya eksiktir ve hata ayıklama kendi kodunuzun durduğu yerde durur. Bu eski bir kod tabanı ile daha da kötüleşir. .NET Reflector, zaman tasarrufu sağlar ve birlikte çalıştığınız tüm .NET kodunun kaynağını görmenize ve hata ayıklamanıza izin vererek geliştirmeyi basitleştirir.

Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Zeytinyağlı Tarifleri