Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2018
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2016
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı

Diğer KategorilerApp Builder 2017.83

App Builder Full indir

HTML5 türünde uygulama oluşturabileceğiniz, başarılı ve kolay bir programdır. Program ile HTML5 şeklinde çeşitli uygulamalar yapabilirsiniz. Örneğin bir kamera uygulaması, hesap makinesi tarzında şeyler oluşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan 20'den fazla hazır örneği kendinize göre düzenleyebilir, yayın edebilirsiniz. Program ayrıca güzel bir çalışma ortamı sunuyor. Kullanımı için bir kod bilgisi gerektirmiyor. İsterseniz görsel olarak da uygulamanızı tasarlayabilirsiniz. Buna istinaden, pencere bölmesi sayesinde hem kod hem de görsel alanda çalışabilmek mümkün. Programı ben de kurdum, kurcaladım. İçindeki örneklere bakınarak, birkaçını kurcalayarak çözebilirsiniz. Yine ip uçları da bulunuyor.

Sürüm Güncellendi

Wing IDE Professional v6.0.4

Wingware Wing IDE Professional Full indir

Wing IDE Professional, profesyonel programcılar için tasarlanmış tam özellikli bir Python IDE'dir. Güçlü editör, kod istihbaratı, yeniden yapılandırma, hata ayıklama, arama, birim testi, proje yönetimi ve revizyon kontrol özellikleri içerir. Editör penceresi merkezi fikstür olan Wing IDE düzeni basittir. Destekleyici bölmeler, kaynak tarayıcı, çalışma zamanı çıktısı ve hata ayıklama bölmeleri ve benzeri çevre üzerinde düzenlenmiştir. Wingware'in hata ayıklayıcısı yapılandırılabilir. Örneğin, hata ayıklayıcıyı bir özel durum oluştuğunda durduracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ancak istisnai veya nihai hükümler yürürlüğe girmeden önce; veya hata ayıklayıcıyı bu maddelerin çalışmasına izin verecek şekilde yapılandırabilir ve ardından yürütmeyi durdurabilirsiniz. Ayrıca, hata ayıklayıcı izleme sistemini bir nesnenin içeriğini yalnızca o nesne bağlamda görüntülenecek şekilde yapılandırabilir veya nesneyi geçerli bağlamından bağımsız olarak gösterebilirsiniz.

Scientific Toolworks Understand v4.0.872

Scientific Toolworks Understand Full (x86 / x64)

Understand, statik kod analiz aracıdır. Program ile sıfırdan inşa edilmiş bir IDE arayüzüne ulaşacaksınız. Çeşitli programları, uygulamaları veya araçları Understand ile açarak ilgili kaynak kodlarına bakabilirsiniz. Ters mühendislik ve Decomplie denilen işlemleri yine Understand ile yapabilirsiniz. Bu programı, dünya çapında 20.000'den fazla mühendisin kullandığı tahmin ediliyor. Kodları bağımsız analiz aracı ile tarayabilir, editörü ile düzenleyebilir, çeşitli diller arasında geçiş yapabilir, grafiksel ve istatistiksel olarak verilere göz atabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Notepad++ v7.2.1 Türkçe

Notepad++ Türkçe indir

Notepad++, Windows'un not defteri aracına mükemmel bir alternatif olmaktan çok daha öte bir yazılımdır. Web geliştirici ve programcıların da sıklıkla kullandığı yazılımlar arasındadır. Program ile PHP, CSS, HTML, C+, C# gibi daha onlarca uzantıyı açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alanında en çok kullanılan programlardan birisidir. Türkçe dil desteklidir ve açık kaynak kodludur. Kod renklendirme gibi güzel özellikleri vardır.

Sürüm Güncellendi

Sisulizer 4 Enterprise Edition v4.0 B364

Sisulizer 4 Enterprise Edition Full

Diyelim ki bir program yaptınız. Yapmış olduğunuz yazılımınızla ilgilenenler veya satın almak isteyenler var. Bu kişilerle yazılımınızı paylaşmanız, bir anlamda kaynak kodlarınızın kopyalanabileceği olgusu oluşturmaktadır. Bu noktada devreye giren Sisulizer 4 Enterprise Edition ile yazılımınızın kaynak kodlarını güvenli bir şekilde 3. şahıslar ile paylaşabilirsiniz. XML tabanlı projeler dahil C++, C#, Json, Java gibi birçok programlama dilini destekler.

Sürüm Güncellendi

PilotEdit v9.6.0

PilotEdit Full (x86 / x64)

Hex düzenleme, görüntüleme ve metin editörü işlevi gören başarılı bir uygulamadır. Program ile C#, C++, Java, HTML, CSS, XML, Phyton, VB, ASP, PHP gibi yüzlerce türde dosyayı düzenleyebilirsiniz. Düzenlemenin yanı sıra bulundurduğu dahili hata ayıklaması ile kodlarınızdaki hatalara bakabilirsiniz. Meraklısına özel program, Notepad++ alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. İlgili düzenlenen kodları karşılaştırma yapabilir, isterseniz dahili AES-256 bit şifrelemesi ile güvenle saklayabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Emurasoft EmEditor Professional v16.1.0

Emurasoft EmEditor Professional Full

Emurasoft EmEditor Professional, programlama, geliştirme ve çoğunlukla kod yazmak ile uğraşanların tercih edebileceği başarılı bir metin editörü. Geniş eklenti (plugin) desteği sunan Emurasoft EmEditor Professional özellikle büyük boyutlu metinleri hızla açabiliyor. Bu da kendi alanında onu en üst sınıf yazılımlardan birisi haline getiriyor. Java, Bat, C#, Ruby, C++, CSS, HTML, Ini, javascript, SQL, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PerlScript, PHP, Python, TeX (LaTeX), VBScript, WindowsScript, XML, x86 Assembler, vb. dosya türlerini açabiliyor. Dosya içerisinde serial eklidir.

Sürüm Güncellendi

Logic Basic v1.0.42

Logic Basic indir

Kullanıcı dostu arayüzü ve geniş platform desteği ile ön plana çıkan bir programlama aracıdır. Eğer programlama işlerine yeni yeni başlıyorsanız Logic Basic ile başlangıcı yapabilirsiniz. Mantıksal çalışan programda kendi uygulamalarınızı yazabilir, programlama işlerindeki mantığı kavrayabilirsiniz. Logic Basic, en zor dillere gerek kalmadan başlangıç için uygun bir program. Birkaç sihirbaz ile çeşitli uygulama oluşturma adımlarını görebilir, kod yazarak işin mantığını çözebilirsiniz. Aynı şekilde internette de çeşitli ip uçları bulunuyor.

ActiveState Komodo IDE v10.0.1.89237

ActiveState Komodo IDE for Windows Full indir

ActiveState Komodo IDE, programlama, web tasarım ve kodlarla ilişkisi hiç bitmeyen kullanıcılar için geliştirilmiş profesyonel bir IDE metin editörüdür. Programda bulunan hata ayıklama modu ile kodlarınızda syntax şeklinde yer alan hatalara son verebilirsiniz. Kodlarla sürekli ilgilenen ve gelişmiş bir editör arayan arkadaşlara ActiveState Komodo IDE önerilebilir. Program full versiyondur.

Sürüm Güncellendi

SDL Passolo Collaboration Edition 2016 v16.0.251.0

SDL Passolo Collaboration Edition Full indir

Özel talepleri karşılamaya yönelik piyasadaki en kapsamlı programlardan birisidir. SDL Passolo etkin bir şekilde tek bir merkezi ortamda uçtan uca yazılım yerelleştirme, işbirliği, iletişim ve yönetmelik için güçlü araçlar sağlar. Akıllı iş akışları, yazılım sürümleri üretmek için sezgisel proje yönetimi özellikleri, yüksek kaliteli yazılım yerelleştirme ve daha verimli süreç imkanı sunuyor. Kolay kullanımlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile projelerinizde kullanabileceğiniz bir program.
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru