Güncel Alet Çantası

 CCleaner
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 Skype
 Videolu Görüşme Programı

 Aimp
 MP3 Oynatma Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2016
 Güncel Ofis Yazılımı

 Microsoft Office 2013
 Ofis Yazılımı

 Photoscape
 Kolay Resim Düzenleme

 Adobe Photoshop CC 2015
 Prof. Resim Düzenleme

 Mozilla Firefox
 Hızlı İnternet Tarayıcısı

 Google Chrome
 Güvenli İnternet Tarayıcı

 avast! Tüm Sürümleri 2015
 En Hızlı Antivirüs Programı

 Kaspersky Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 uTorrent Plus
 Torrent Dosya İndirici

 Nero Platinum 2015
 Güçlü Disk Yazdırma

 Daemon Tools Ultra Türkçe
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat XI Pro
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 DirectX 12 - DirectX 9
 Microsoft DirectX Sürücüleri

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma

Tavsiye İçerikler

Yardım ve Destek Bölümü Program ve Oyun İstek Hattı


Navicat Premium Premium v11.2.15

PremiumSoft Navicat Premium Enterprise Full (x86 / x64)

MySQL, mariadb, SQL Server, Oracle, PostgreSQL ve SQLite veri tabanlarına bağlanıp bunlarla çalışmanızı sağlayan bir veri tabanı yönetim yazılımıdır. Olaylar, tetikleyiciler, görüntü ediciler, fonksiyonlar gibi pek çok detayı yönetmenizi sağlayan Navicat Premium Enterprise, SQL format ve kodlama ile çalışanların tercih edip kullanabileceği türden. Geliştiriciler, profesyoneller ve amatörler tarafından tercih edilebilir. Nesne tasarımcısı, tablo görüntüleyici, SQL oluşturucu ve düzenleyici gibi pek çok araç sunar.

Sürüm Güncellendi

HTTP Debugger Pro v7.11

HTTP Debugger Pro Full

HTML analizi yapabileceğiniz program. HTTP Debugger Pro ile gelen-giden trafiğini inceleyebilir, HTML üzerinde hata ayıklaması yaparak daha sorunsuz site elde edebilirsiniz. Amacına yönelik kullanılan HTTP Debugger Pro, karşılaştırma, analiz, görüntüleme, iletişim gibi pek çok HTML konusunda işlev sunmakta. Pro dediğimiz sürümü daha zengin ve kısıtlamasız.

Sürüm Güncellendi

LMSOFT Web Creator Pro v6.0.25.3

LMSOFT Web Creator Pro Full indir

HTML5 uyumlu yeni nesil teknolojilerle birlikte çalışan web siteleri hazırlayabileceğiniz bir yazılımdır. LMSOFT Web Creator Pro ile kendinize özel web siteleri yapabilir, hazır şablonlardan yararlanabilir, kod yazmadan görsel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sürükle - bırak desteği sunan yazılım fotoğraf galerisi, blog içerik yönetimi, çeşitli CSS3 efektleri, HTML elemanları, arkaplanlar, zengin renk tonları, sosyal ağ butonları, çeşitli ikonlar ve daha yüzlerce içerik barındırmaktadır. Çalışmalarınızı proje dosyası olarak kayıt edebileceğiniz gibi, sitenizi direk FTP'den yükleyerek kullanıma açabilirsiniz.

Richardson Software RazorSQL v7.1.2

Richardson Software RazorSQL Full

SQL veri tabanları ile çalışıyor ve bunun için pratik bir program arıyorsanız RazorSQL'i deneyebilirsiniz. Tablolar üzerinde güncelleme, düzenleme, değiştirme, bulma gibi pek çok işlemi yapabilir birden fazla SQL dosyası ile aynı anda çalışabilirsiniz. Projelerinizde zamandan kazanmanızı sağlayan RazorSQL veri tabanı uzmanlarınca tercih edilebilir bir program.

Sürüm Güncellendi

IDM UltraEdit v23.20.0.43

IDM UltraEdit Full (x86 / x64)

Yazılım ve Web geliştiricileri için zengin özellikler sunan text editör yazılımıdır. IDM UltraEdit ile HTML, PHP, CSS, Hex, Java gibi pek çok dosya uzantısını ve dili birlikte açarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kod renklendirme, dil güncelleme ve dönüştürme, minimum bellek kullanımı, sürükle - bırak çalışma şekli, sekmeli yapı, sıralama, listeleme, ara bul ve değiştir gibi pek çok özelliği barındırır. Programlama ile ilgilenenler varsa IDM UltraEdit'i deneyebilirler. 32 ve 64 bit olarak sisteminize en uygun olanını indirip kullanabilirsiniz.

Macromedia Flash Professional 8

Macromedia Flash Professional 8 Full indir

Eskiden web tasarımı ve animasyon işlerinde çokça kullanılan yazılımın 8 sürümüdür. Bu sürümün hem kullanımı kolay hemde arayüzünün daha basite indirgenmiş olması nedeniyle hala kullanıldığını söyleyebiliriz. Genel olarak Macromedia Flash Professional 8 ile kare kare yani FPS dediğimiz animasyonlarınızı hazır edebilir, web tasarımı için ASP uyumlu siteler oluşturabilirsiniz. Okullarda bu yazılımın son sürümleri gösterilmektedir. Yeni versiyonları da sitemizde mevcuttur.

Blumentals WeBuilder 2016 v14.2.0.186

Blumentals WeBuilder Full

Blumentals WeBuilder gelişmiş özelliklere sahip bir düzenleme editör programıdır. Yazılım ile PHP, CSS, HTML, ASP, SSL, JS ve VBscript gibi birçok dosyayı açarak bunları gerçek zamanlı olarak düzenleyebilir, yeniden oluşturabilir veya önizleme yapabilirsiniz. Çoğunlukla Webmaster veya geliştirici arkadaşlara yönelik bir yazılımdır. Blumentals WeBuilder rogramı sayesinde her uzantı için ayrı ayrı programlar kullanmak yerine bu programı kullanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Kod renklendirme, dosya önizleme ve üzerinde değişiklik yapma gibi birçok özelliği bulunur.

Sürüm Güncellendi

Blumentals Rapid PHP Editor 2016 v14.2.0.186

Blumentals Rapid PHP Editor Full indir

PHP dilinde geliştirme yapıp ön izleyebilceğiniz bir yazılım. Web tasarımı ile ilgilenenler için önerilen Blumentals Rapid PHP Editor ile PHP dosyalarını görüntü edebilir, canlı olarak düzenleyebilir ve işlev ekleyip çıkarabilirsiniz. Programın vurgulama ve kod renklendirme özelliğinin yanı sıra hata ayıklaması da mevcut. Blumentals Rapid PHP Editor ayrıca doğrudan FTP yüklemesi yapabiliyor. Projeler ile çok sık çalışıyorsanız bu yazılım ile çalışmalarınızı direk yükleyebilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Sürüm Güncellendi

Blumentals Rapid CSS Editor 2016 v14.2.0.186

Blumentals Rapid CSS Editor Full

Webmaster arkadaşların, özellikle CSS ile işi hiç bitmeyenlerin yararına bir program. Blumentals Rapid CSS Editor ile gerçek zamanlı olarak CSS düzenlemesi yapabilir, şablonlar oluşturabilir, bu şablonları yeni tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Programı ne için kullanacağım diyorsunuz. Mesela CSS kodunu yazarken otomatik tamamlama özelliği bulunuyor. Kod denetleyici özelliği bulunuyor. Canlı ön izleme özelliği bulunuyor. Program ile bildiğiniz tasarım yapıyorsunuz, Bluementals firmasını bu alanda pek çok programı sitede yer alıyor. Bir bakın derim.

Sürüm Güncellendi

Blumentals HTMLPad 2016 v14.2.0.186

Blumentals HTMLPad Full indir

HTML, PHP, ASP, Java, CSS vb. dilleri düzenleyip canlı görüntü edebileceğiniz başarılı bir Blumentals klasiği. Program ile eksiksiz HTML tasarımları geliştirebilirsiniz. HTML içerisine CSS ekleyerek daha kaliteli siteler tasarlayabilirsiniz. Ayrıca ekranı ikiye bölerek çalışıyorsanız Blumentals HTMLPad yine büyük bir kolaylık sağlayarak hem canlı ön izleme hem de düzenleme imkanı sunuyor. Dahili Java editörü ile her türlü java-script düzenleyebilir canlı sonuçlarına bakabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız program yine yardımcı oluyor mesela kod renklendirme gibi özellikleri mevcut.

Sürüm Güncellendi
Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
Kullandığımız linkler: Turbobit.net - Cloud.mail.ru