24 Mayıs tarihinde Letsupload tüm dosyalarımızı silmiştir. 7 yıldır Turbobit vermemizin amacı hiçbir dosyamızı silmemesi ve uzun ömürlü olarak saklamasıdır. Durumunuz müsait ise premium almanızı tavsiye ediyoruz. Bu süreçte Turbobit'in yanına alternatif olarak artık Uptobox linkleri veriyoruz. Eskiye yönelik linkleri güncellenmeye devam ediyoruz. Bu nedenle de yorumlara geç dönüş yapıyoruz ve günlük paylaşımımız oldukça azaldı. Süreç ile alakalı desteğiniz için teşekkür ederiz.
Karanlık Mod

Güncel Alet Çantası

CCleaner

PC Temizlik Programı

Flash Player

Flash Oynatma Aracı

Skype

Videolu Görüşme Programı

Aimp

MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager

Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office

Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape

Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020

Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome

Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019

En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security

Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro

Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020

Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe

Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader

Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro

Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack

Sistem Kodek Paketi

DirectX 12
 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR

Arşivleme ve Arşiv Açma


Buyur-indir'i ne için tercih ediyorsunuz?

Şuradasınız: Anasayfa » Site İncelemeleri » İngilizce Kursu ve İngilizce'nin Önemi

İngilizce Kursu ve İngilizce'nin Önemi


Site İncelemeleri   Meliksah_2006   24-12-2015, 15:38   0   
İngilizce Kursu ve İngilizce'nin Önemi

İngilizce öğrenmek herkes tarafından zor olunduğu düşünülerek kimi insanlar bu işe hiç bulaşmamayı göz önünde bulundurmuşlardır. Fakat gözüktüğü gibide zor bir dil değildir. En iyi öğrenme yollarından biri İngilizce Kursu olduğu bilinmektedir. Öncelikle İngilizceye başlamak için İngilizce-Türkçe veya Türkçe-İngilizce sözlüğünü edinerek ilk adımı atabilirsiniz. Bazı ailelerinin öğrenme açısından ufak yaşta çocuklarını ücretli olarak İngilizce kurslarına göndermektedir. Bazı aileler ise kendi çabalarıyla bildiklerini öğretmeye çalışmaktadırlar, ama bunaldıkları zaman da özel ders seçeneğini seçerler. İletişim, bilim, ticaret, eğlence ve radyo alanlarında ulusal bir dildir. Eğer İngilizce bilmiyorsak gündelik hayatta çok zorluklar çekeriz. Türkiye’de olmamıza rağmen Türkçe kelimeleri bırakıp modernlik açısından İngilizce isimleri koyan insanlar oldukça fazladır. Gelişmekte olan bir ülke olabiliriz ama dilimizden de vazgeçmemeliyiz.

Öğrenmek için öncelikle kendinizi başaracağım diye hırslandırarak başlayabilirsiniz. İngilizce, öğrenmek için pratik İngilizce cümleler bulmaya çalışıp cümle içerisinde kullanmaya çalışınız. Hayatımızın her noktasında kullanılan teknolojik aletlere hıphızlı bir adım atmış bulunmaktayız. Bunun için eğer zamanım yok veya ücret konusunda sıkıntılarınız varsa internet üzerinden de dersleri takip edebilirsiniz. İnternetten takip emdeniz için illa bilgisayarınız olmanıza gerek yok, dersleri cep telefonu üzerinden de takip edebilirsiniz. Eğer internet GB’ınız az olmasından dersleri takip edemiyorum diyorsanız bu konuda da video eğitim setini cep telefonunuza indirerek istediğiniz yerde durdurup istediğiniz yerde devam ettirebilir anlamadığınız konuyu tekrar izleyebilirsiniz. Öğrenmeniz açısında her gün en az yarım saat aynı işlemi uygulamanız gerekmektedir. İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama ders dinlemek size sıkıcı geliyorsa, İngilizce hoşunuza giden şarkılar dinleyerek de başlayabilirsiniz. Ama dinleyeceğiniz şarkının anlaşılır bir dil kullanılması gerekmektedir. Yabancı şarkıların sözlerini ezberleyebilir veya dikkatinizi çeken kelimeleri bir kağıt üzerine not edebilir ve anlamlarına bakarak aklınızda yer edebilirsiniz.İş başvurusunda bulunduğunuzda bile sizden yabancı dil bilginizi sorarlar. Yapacağınız işin İngilizce ile alakası olmasa da yapılan iş başvurularında yabancı dil ön plana konulmuştur. İngilizce, resmi dil haline gelmiş ve çoğunun ana dili haline gelmiştir. Örneğin şehrimize gelen yabancı turistler yolda bizi görüp adres sorduklarında onlara yardımcı olamayız ve mahcup hale düşeriz. Özellikle de bir iş sahibisiniz dükkanınız var gelen misafirleri ağırlamak ilk sizin görevinizdir. Bu noktada yabancı bir turist geldiğinde onlarla iletişime geçemez ve alışveriş yaptıramazsınız. Her noktada sıkıntı çekebileceğimiz bir dil olduğundan herkes tarafından öğrenilmesi gerekmektedir. Özelliklede çocuğunuzun ilerideki eğitimde daha başarılı sıralara gelmesi için İngilizce kurslarına çocuğunuzu gönderiniz. İmkanınız yoksa da internet üzerinden başlatınız. Dikkat ettiyseniz yeni açılan işletmelerin isimlerinde hep yabancı isimler kullanılmaktadır. Dünya genelinde kullanılan bir dil olması nedeniyle, çıkılan yurt dışı seyahatlerinde de yabancı dil bilmeniz, seyahat edeceğiniz yerde zorluklar çekmemeniz açısından öğrenilmesi gerekmektedir.

Siteye ulaşmak için;
http://www.konusarakogren.com/

Bilgi

Yorum sistemi sadece üyelere açıktır. Üye olduktan 24 saat sonra yorum yapabilirsiniz.


 


Yasal uyarımız için burayı inceleyebilirsiniz. Telif hakkı ve iletişim için: (iletisim[at]buyur-indir.com)

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.