Güncel Alet Çantası

CCleaner
PC Temizlik Programı

Flash Player
Flash Oynatma Aracı

Skype
Videolu Görüşme Programı

Aimp
MP3 Oynatma Programı

Internet Download Manager
Gelişmiş İndirme Yöneticisi

Microsoft Office
Ofis Yazılımı Tüm Sürümleri

Photoscape
Kolay Resim Düzenleme

Adobe Photoshop CC 2020
Prof. Resim Düzenleme

Mozilla Firefox Quantum
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Google Chrome
Güvenli İnternet Tarayıcı

avast! Tüm Sürümleri 2019
En Hızlı Antivirüs Programı

Kaspersky Internet Security
Güçlü Antivirüs Programı

uTorrent Pro
Torrent Dosya İndirici

Nero Platinum 2020
Güçlü Disk Yazdırma

Daemon Tools Ultra Türkçe
Sanal Disk Oluşturma

Foxit Reader
Hızlı PDF Okuyucu

Adobe Acrobat XI Pro
Popüler PDF Programı

K-Lite Mega Codec Pack
Sistem Kodek Paketi

DirectX 12 - DirectX 9
Microsoft DirectX Sürücüleri

WinRAR
Arşivleme ve Arşiv Açma

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

# Buyur-indir.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  
# Bu sitede reklam ve rahatsız edici hiçbir unsur bulunmamaktadır.
 
# Tasarımda kullanılan renkler dahi metro / retro / flat renklerdir. 
 
# Bu sayede sitede gezinirken gözleriniz yorulmaz, yaşarmaz ve kolayca uyum sağlar. 3 yılda geliştirilen bu tasarımı yaparken bunların alayını hesaba kattık.

  
Destek olmak istiyorum 
Buyur-indir yönetimi olarak bağış yada herhangi bir ücret kabul etmemekteyiz. TSK, Kızılay gibi memleketimiz adına çok daha yararlı yerlere bağış yapmanız bizi sevindirecektir. Zira doğru olan da budur. Warez bir mecranın bağış istemesi kadar trajikomik bir olay yok. Bunu bizim memlekette çok yapıyorlar.
 
Linklere tıklayın, bc-vc gibi sitelerle linki kısaltıp yüzlerce dolar kazanalım şeklinde felsefemizde bulunmamaktadır.

Gelen tekliflere rağmen sitede siz kullanıcılarımızın rahatını, göz zevkini bozmamak ve bilgisayarını yormamak için herhangi bir açılır veya sabit reklamlarda almamaktayız. Hatta reklam işinin **kunu çıkaran sitelere karşı AdBlock kullanmanızı yine bizzat önermekteyiz.
 
Yapabileceğiniz tek şey; 
Sitemize üye olarak ve yorumlarınız ile diğer kullanıcılara yardım ederek bize en büyük desteği sağlamış olursunuz. Yaptığınız her yorum bu siteyi bir adım daha öne taşıyor, moral ve motivasyonumuzu arttırıyor.
 
Yanlış anlamayınız, üye olun diye zorlamıyoruz. Linklerimiz herkese açık, yorum alanımız herkese açık. Üye olmak isterim diyenlere de kapımız açık buyurun.
 
Son olarak belirtelim, yorumdan kastettiğimiz "teşekkür, iltifat" türü şeyler değil. Mesela program indirdiniz eleştirin. Olumlu olumsuz hiç fark etmez. Maksat, sizden sonra o programı indirecek arkadaş fikir sahibi olsun. Eleştiri yapan veya yorumları ile siteye destek vermeye çalışan üyelerimiz Değeri Üye grubuna alınırlar. Bu gruptaki üyelerimiz de kendilerine özel hazırlanan sitedeki çekilişlere, kampanyalara katılabilirler.

Üye olmak için: 
 
Meliksah_2006
Sayfayı yazdır

Buyur-indir, çeşitli telif materyallerine önem vermektedir. Uyar ve kaldır prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Telif hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız bizlere (iletisim[at]buyur-indir.com) mail adresinden veya iletişim bölümünden ulaşabilir, içeriğin silinmesi ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. İçerik uyarınızdan itibaren en geç 3 gün içinde sitemizden kaldırılacaktır. Detaylar için burayı inceleyebilirsiniz.

Sitede bulunan full programlar ve full oyunlar, tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.